اخباراخبار آلت کوین ها

موسسه تحقیقاتی دلفی دیجیتال فانتوم را دارایی آماده جهش تفسیر میکند

موسسه پژوهشی دلفی دیجیتال در بررسی روند تغییرات دارایی ها و تحلیل شرایط کنونی فانتوم این دارایی را آماده جهش معرفی کرد. و گفت در مقایسه با تغییرات اتریوم و وضعیت کنونی نرخ فانتوم احتمالا این دارایی در آستانه شکست مقاومتی قرار دارد.

دلفی دیجیتال ک خود از فعالان پژوهشی بر روی دارایی های دیجیتال گزارش تحقیقاتی خود را در 14 ژنویه سال جاری منتشر کرد. مواد این گزارش بررسی دقیق تر تغییرات نرخ فانتوم در قیاس با اتریوم و تتر در زمان 6 ماه تا به امروز است.

در ادامه

دلفی دیجیتال پس از انتشار مطالب خود گفت:

از گزارش پیدا است. که از 6 ماه گذشته تا کنون تحرک قابل ملاحظه ای در نرخ دارایی های قفل در بازار مالی کریپتوکارنسی مشاهده نمیشود.

با این که این داریی تحرکات چشمگیری را در عملکرد خود ندارد. اما اکنون به نسبت هفته قبل 20 درصد رشد را به خود اختصاص داده است.

پیش بینی ما این است که این دارایی در آستانه شکت مقاومتی است.

در تاریخ 12 ژانویه سال جاری از سمت بنیاد فانتوم توییت هایی مبنی بر رشد دارایی به گوش رسید. در این توییت ها خبر هایی از ارزش داریی های قفل در شبکه و افزایش نرخ آنها مشاهده میشد. به گفته این نهاد هم اکنون نرخ ارزشی فانتوم از 10 میلیارد دلار گذشته است.

چند ماه پیش در تاریخ نوامبر سال میلادی گذشته شخصی به نام گای که خود یکی از کارشناسان مطرح بازار مالی ارزهای دیجیتال است. در خصوص فانتوم اظهار نظر کرد.

این تحلیل گر با انتشار ویدئو خود در کانال محبوب کوین بیورو ارزش سرمایه گذاری بر روی دارایی فانتوم را مثبت تلقی کرد. و گفت فانتوم میان رده است و برای سرمایه گذارانی که تازه به خانواده کریپتو پیوستند میتواند سرمایه گذاری جذابی باشد. چرا که ساختار های بنیادین در مقایسه با سایر قوی تر دانست.

منبع: cryptoglobe

مطالب بیشتر:


“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس
عملکرد ضعیف بلاک چین سولانا انتقادات شدید کاربران را به دنبال داشت
چین یوان دیجیتال را با استفاده از وی چت در اختیار کاربران قرار میدهد.
نظر ایلان ماسک در مورد کد اولین زنجیره بلاک چین در جهان/سالگرد استخراج بیت کوین

 

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx