اخباراخبار جهان

بانک DBS بزرگ ترین بانک آسیایی به دنبال راه اندازی خدمات ارز های دیجیتال است

بانک DBS به عنوان بزرگ ترین بانک و موسسه خدمات مالی جنوب شرقی آسیا به تازگی برنامه های جدیدی را در بخش خدمات رسانی دارایی به کاربران خود برنامه جدیدی را طراحی کرده است.

این بانک در اطلاعیه های خود عنوان کرد که تمایل دارد در سال میلادی خدمات مالی بیت کوین و دارایی های دیجیتال را به لیست خدمات خود اضافه کند. تا مشتریان خرد بتوانند از این خدمات بهره مند شوند.

این کار زمانی انجام میشود که هر یک از موسسات مالی تا پایان سال یک شاخه کاری معاملات دارایی های دیجیتال را به خود اضافه کرده باشند.

پیوش گوپتا (Piyush Gupta)، مدیرعامل بانک DBS در این خصوص توضیح داد. که برای تحقق این هدف نقشه راه مشخص کرده ایم. و قرار است در مدت زمان 3 یا 4 ماهه کار های این پروژه به انجام برسد.

وی خصوص جزییات این طرح صحبتی نکرد و تنها به مدت زمان آن اشاره کرد.

او در این خصوص گفت:

ما به کاربران این اطمینان را خواهیم داد. که تا پایان سال میلادی جدید خدماتی برای ارائه به علاقه مندان و فعالان حوزه مالی کریپتوکارنسی خواهیم داشت.

این طرح های که از مدت ها قبل از سمت بانک DBS برنامه ریزی شده بود. که تیم خدمات رسان این بانک به تازگی از اجرایی شدن طرح خود خبر دادند.

آنان در عنوانی گفتند:

بانک DBS دسترسی های لازم را برای ساده سازی کار با دارایی های دیجیتال برای مخاطبان این بخش فراهم میگردد.

در روز های پایانی سال میلادی 2021 تلاش کرد که با ارائه سرویس خدمات ارز های دیجیتال این دارایی ها را برای کاربران نگهداری کند. پنجمین بانک بزرگ ایالت متحده آمریکا برای این فعالیت آماده شد.

تا بتواند این خدمات را به پشتوانه زیر مجموعه NYDIG انجام دهد. تا از این طریق مدیران سرمایه گذاری دسترسی لازم به کلید خصوصی دارایی هایی نظیر بیت کوین، بیت کوین کش و لایت کوین  را داشته باشند.

قبل از این حرکت نیز یک بانک شروع به توسعه خدمات مالی ارز های دیجیتال کرد. بانک Standard Chartered تلاش کرد تا یک بستری برای کارگذاری و مبادلات دارایی های دیجیتال در بریتانیا و اروپا راه اندازی کند. تا از این طریق کاربران بتوانند مبادلات خود را انجام دهند.

علاوه بر این نهاد های مالی نظیر بانک های New York Mellon ،State Street و Northern Trust نیز تلاش های زیادی در راستای ارائه خدمات مالی دیجیتال انجام دادند.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


بانک DBS سنگاپور رمز امنیت اوراق قرضه دیجیتال را راه اندازی کرد.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
بانک DBS بزرگترین بانک سنگاپور در Q1 2021 ده برابر رشد حجم رمزنگاری را ثبت کرده است.(در تب جدید مرورگر باز می شود )
راه اندازی بستر پرداخت مرزی بلاکچین(در تب جدید مرورگر باز می شود )
چین یوان دیجیتال را در صنعت بیمه و صندوق سرمایه گذاری آزمایش میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx