اخباراخبار آلت کوین ها

رشد 163 درصدی هارمونی/3 دلیل مهم جهش توکن ONE

در یک بازار منفی در حالی که ارز های مطرحی مانند بیت کوین در کمترین مقدار خود هستند هارمونی چگونه رشد 163 درصدی را تجربه کرد؟  در این مقاله به سه عامل مهم و تاثیر گذار اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دست پیدا کنیم.

دارایی دیجیتال هارمونی از دسته ارز هایی است که در مدت کوتاهه دو ماهه رشد 163 درصدی را تجربه کرد. که با توجه به جریان افت ارزش بیت کوین در دارایی های دیجیتال میتوان آن را دستاوری مطلوب در نظر گرفت.

نوشته های مشابه

هم اکنون ارز نخست جدول رده بندی کریپتوکارنسی در بازار مالی پس از طی چند روند افت ارزشی مجددا در نرخ پایین تر از قبل قرار گرفت. روند های نزولی پی در پی باعث ایجاد اختلاف زیاد در بین نرخ کنونی (43000 دلار) و بالاترین نرخ بیت کوین(69000 دلار) شد. تا جایی که راه را برای جبران افت ارزش و برگشت به نرخ سابق سخت کرد.

با این که بیت کوین و آلت کوین ها همه در خانواده کریپتوکارنسی هستند اما نمیتوان گفت که الزاما با افت ارزش بیت کوین سایر دارایی ها سقوط میکنند.

آمار و اطلاعات در خصوص بسیاری از دارایی ها چیزی خلاف تصور را روایت میکنند. یکی از این دارایی ها هارمونی است.این دارایی در تاریخ 4 دسامبر در نزخ 0.13 دلار و هم اکنون در 14 ژانویه 3 درصدی پس از تجربه رشد 16 درصدی در ارزش 0.38 دلاری قرار دارد.

در ادامه به دلایل رشد این ارز در دنیای مالی کریپتو خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دست یابیم.

1.تخصیص سرمایه 300 میلیون دلاری به جهت جذب توسعه دهنده


ماه سپتامبر توسعه دهندگان دارایی هارمونی به برگزاری جشنواره ای ویژه تلاش کردند. برای بهبود پلتفرم و رضایت سرمایه گذاران کاری مناسب انجام دهند.

در این حرکت هارمونی تلاش کرد تا با در نظر گرفتن هدایای ویژه انگیزه سازی کنند تا افرادی که در این حوزه تخصصی دارند با حل کردن باگ های پلتفرم هارمونی هدایای ویژه دریافت کنند. در ادامه تلاش کرد تا با همین روش 100 سازمان خودگردان DAO را در شبکه ایجاد کند.

تخصیص سرمایه 300 میلیون دلار در این طرح باعث جذب افراد و متخصصان در این بخش شد. و همین موضوع هارمونی را در بخش دیفای، توکن های غیر مثلی و… فعال کند.

از زمان شروع  این طرح، شبکه هارمونی فرایند تأمین مالی و راه‌اندازی ۲۳ دائو را انجام مه در نظر دارد دائوهای بیشتری را راه اندازی کند.

2. پل های میان زنجیره ای هارمونی


راه اندازی پل های میان زنجیره ای هارمونی از دیگر تاثیرات مثبت بر روی رشد دارایی هارمونی است. این پل ها به جهت اتصال بلاک چین به شبکه هارمونی است. که در نوع خود با ماشین مجازی اتریوم سازگار اند.  سِلِر (Celer) و پالیگان از انواع این شبکه ها به حساب می آیند.

تعاملی که هارمونی با پلتفرم سی بریج ایجاد کرد. سهولت کار را برای معامله کنندگان بالا برد. و امکان انتقال توکن های یواس دی کوین و رپد اتریوم را در حالت میان زنجیره ای فراهم کرد. در ادامه چند ماه بعد هارمونی با ایجاد پل میان زنجیره ای ویژه برای NFT ها در جریان پروژه هاریزون راه انداخت.

هارمونی با این روش توانست تا حد بالایی تعامل پذیری خود را به نسبت گذشته افزایش دهد. و کمک شایانی به مقیاس پذیری میان زنجیره ای کمک کننده باشد.

هم اکنون نیز هارمونی سعی بر ایجاد پل مخصوص برای شبکه بیت کوین است که در مراحل پایانی خود قرار دارد. و پیش بینی میشود که ظرف مدت 3 ماه آینده به اتمام برسد.

3. افزایش ارزش سرمایه قفل شده


از دیگر عوامل تاثیر گذار در رشد این دارایی قیمت هارمونی است. دیفای لاما در این خصوص گزارش کرد که ارزش سرمایه قفل شده در پروتکل هارمونی هم اکنون در بالاترین حد خود یعنی به اندازه ۱.۲۵ میلیارد دلار است. که خود از شاخص های اثر گذار بر رشد نرخ هارمونی بود.

منبع: cointelegraph

مطالب بیشتر:


تسلا به طور رسمی دوج کوین را پذیرفت/رشد قیمت دوج کوین
در سال میلادی جدید 100 دستگاه خودپرداز بیت کوین در اسپانیا نصب میشود.
رکورد جدید از هش ریت بیت کوین
عکس های سلفی NFT یک دانشجو او را میلیونر کرد/

 

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx