اخباراخبار جهان

مون(Moon) یک متاورس اقتصادی بر پایه اکتشاف ماه/فروش NFT ها شروع شد

مون(Moon)  یک بازی متاورسی است. که با عنوان “اکتشاف ماه” به دنیای مجازی معرفی شده است. کاربران در این بازی با تلاش خود اول به زمین های NFT دسترسی پیدا میکنند.

سپس میتوانند این زمین ها را به طور دلخواه گسترش دهند. آن را از نظر اقتصادی جلو ببرند و بعد اسرار پنهان آن که به نیمه تاریک ماه مانند شده است را کشف کنند.

مون در گام اول با فروش زمین های متاورسی تلاش میکند. تا با در اختیار قرار دادن 1000 قطعه زمین NFT  با نام HEX NFT که هر یک یخشی از سطوح کره ماه شبیه سازی شده است. و از امروز فروش آن آغاز میشود کار خود را آغاز میکند.

کاربران میتوانند با خریداری این زمین ها به منایع کمیاب دسترسی پیدا کنند. در ادامه شرکت کنندگان با در اختیار داشتن توکن بومی MOON میتوانند در این فضای متاورسی  کلیه فعالیت های مالی اعم از خرید و فروش و فعالیت هایی نظیر توسعه و… را به انجام برسانند. همین موضوع میتواند عاملی مهم و تاثیر گذار بر روی نرخ ارزش HEX شود.

در پلتفرم Moon  کاربران قرار دارند. تا به واسطه HEX های خود در این دنیای متاورسی فعالیتی نظیر دنیای حقیقی با تمام حقوق مالکیت داشته باشند.

در ادامه

در این پلتفرم کاذربران بازی کننده با بازی در ابتدا در وضعیت غیر فعال توکن های اختصاصی بازی را به دست می آورند. و بعد با توکن های خود اقدام به خرید زمین های NFT کنند.

با دریافت زمین متاورسی امکان ساخت خانه و یا بستر های کسب و کار با بازی کن های متعدد که با فعالیت خود میبایست به صاحب ملک کارمزد و یا مالیات. اجاره بها و چیز هایی از این دست به دست آورند.

علاوه بر آن کاربران MOON  میتوانند نوع فعالیت خود را به حالت طولانی مدت در نظر بگیرند. و توکن های اکتسابی خود را برای دریافت پاداش سهام گذاری طولانی مدت نزد خود نگه دارند. و یا میتوانند آنها را در صرافی دارایی های نامتمرکز به فروش برسانند.

هم اکنون اکوسیستم MOON به تازگی کار خود را در این فضای مجازی آغاز کرده است. انتظار میرود با گذشت زمان این پلتفرم حجم بیشتری از زمین های NFT خود را به فروش برساند. در این صورت بدیهی است که منابع درون بازی و ابزار ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. این ابزار ها ب طبع مورد استفاده بازیکن های این پلتفرم خواهد بود.

منبع: Coinquora

مطالب بیشتر:


احتمالا در سال میلادی جدید فروش املاک متاورسی مرز 1 میلیارد دلار را رد کند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx