اخباراخبار آلت کوین ها

همکاری شیبا اینو گیمز با بزرگ ترین سازنده بازی های کامپیوتری ویدئویی

خبر هایی از همکاری بزرگ ترین کمپانی بازی ساز استرالیایی با پلتفرم دارایی دیجیتال شیبا اینو گیمز به گوش میرسد. طبق اظهارات اخیر استودیوی پلی‌ساید(PlaySide Studios) در پیام رسان توییتر. همکاری این دو مجموعه تنها به ساخت یک پروژه بازی محدود نمیشود. و آنها برای فعالیت های دیگر برنامه ریزی های طولانی مدت کرده اند.

این کمپانی بازی ساز مطرح در خصوص همکاری با شیبا اینو گیمز اظهار شادمانی کرد. و گفت که این مجموعه یک گروه شگفت انگیز توسعه دهنده است. و ما طبق تجربه کاری و همکاری های متعددی که با دیگر گروه های کاری داشتیم میتوانیم این گونه عنوان کنیم. که تیم شیبا اینو گیمز یک گروه ویژه و متخصص و حرفه ای است. و کار با آنها فرصتی تکرار نشدنی محسوب میشود.

PlaySide در ادامه صحبت های خود از همکاری مجموعه خود با معاون سابق فناوری اطلاعات کمپانی ویلیام ولک (William Volk) سخن به میان آورد. و گفت که این کهنه کار با سابقه در زمینه صنعت بازی های ویدئویی رایانه ای هم اکنون به عنوان یکی از مشاوران ارشد این مجموعه شیبا اینو گیمز در حال فعالیت است. و ما هم اکنون به داشتن چنین نیروی خبره در تیم خود میبالیم.

در ادامه این گروه توسعه بازی در خصوص فعالیت های خود بسیار هیجان زده است و ادعا دارد که در حال توسعه چیز های فوق العاده هستند.

شیبا اینو و شیبا اینو گیمز


طبق گزارش ها در خصوص عملکرد پلتفرم شیبا اینو گیمز تقریبا از اوایل دسامبر سال میلادی قبل بود که همکاری خود را با PlaySide  با هدف توسعه یک برنامه موبایلی آغاز کرد. تا بتواند از آن طریق توکن غیر مثلی NFT خود را از مجموعه شیبوشی را ارائه دهد.

از دید مدیر عامل مجموعه PlaySide این فرصت یک موقعیت ایده آل و مطلوب است تا کمپانی خود به فضای مالی دارایی های دیجیتال و دنیای توسعه رمز ارز ها ورود پیدا کند.

کمپانی PlaySide


این مجموعه که دفتر مرکزی آن در ملبورن است هم اکنون سهام آن در سازمان بورس اوراق بها دار استرالیا با نام PLY در دست مخاطبان سرمایه گذار خرید و فروش میشود. این مجموعه سال 2012 با همکاری گروهی متخصص از تهیه و توسعه بازی های ویدئویی راه اندازی شد. در رزومه کاری این مجموعه همکاری با کمپانی های بزرگ مانند والت دیزنی و پیکسار دیده میشود.

منبع: u.today

مطالب بیشتر


رشد توکن شیبا + آیا تولد دیگر کوین ها در درآمد ماینر ها تاثیر گذار بوده است؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
نهنگ های سرمایه گذار بر روی شیبا اینو متمرکز اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شیبا اینو با افزودن متاورس خاص خود به دنبال جلب نظر سرمایه گذاران است(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شیبا چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟/بررسی شباهت و تفاوت دوج کوین و شیبا اینو(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx