اخباراخبار آلت کوین ها

با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall

مانکی بال جدید ترین بازی رایانه ای پول ساز متاورس است که به کاربران فعال در این حوزه معرفی شده است. این بازی رایانه ای بر مبنای فوتبال قالب بندی شده که بازیکن ها به حالت نوبتی میتوانند شانس خود را امتحان کنند. سود حاصل از فعالیت در این بازی بر اساس سولانا قابل دریافت است. مانکی بال توانسته  حامیان  تاثیر گذار در فضای مالی مانند  Alameda Research، DRIVE by Draftkings، Rainfall Ventures، را به خود جذب کند.

نام صرافی Gate.io و YGG  در میان حمایت کننده های این بازی متاورسی میتواند تاثیر زیادی بر نظر کاربران داشته باشد. از طرفی شهرت این صرافی ها تاثیر زیادی بر افزایش اعتبار مانکی بال داشته باشد.

این بازی با هدف توسعه متاورس در پلتفرم خود قصد تبدیل شدن به ورزش الکترونیکی را دارد.

شرکت Drive by DraftKings


Drive by DraftKings یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر چند مرحله ای است که به عنوان یک شریک کاملا مستقل و بسیار استراتژیک در سرمایه گذاری خطرپذیر فعالیت میکنند. و بیشتر در بخش توسعه  آینده ورزش، بازی و رسانه متمرکز اند. این مجموعه با هدف کمک به گذر از مراحل فناوری به مرحله ثانی زیر نظر توسعه دهندگان و کارشناسان خبره فناوری و اطلاعات به فعالیت میپردازد.

این مجموعه با در اختیار داشتن. گروه کارشناسان زبده و تحت تعلیم و مجموعه ای وسیع از شبکه ها در فیلد کاری ورزش، از منابع استراتژیک نمونه به جهت انجام کلیه فعالیت های سرمایه گذاری. به ویژه در شاخه ورزش و تندرستی است.

در ادامه

بر اساس اظهارات گروه توسعه دهنده بازی مانکی بال اولین توکن خود را در اختیار شرکت فعال  Drive by DraftKings ارائه دادند.

این کمپانی که من قبل از این در سرمایه گذاری بازی های بلاک چین مانند بازی های Papaya، Cardless، Evaluate و Whoop خوش درخشیدند. این باز تجریبه و تخصص خود را با حمایت از مانکی بال به نمایش میگذارند.

مانکی بال که خود نسل بعدی بازی های متاورس و ورزش الکترونیک است با همراهی گروه حامیان در اختیار کاربران علاقه مند قرار میگیرد.

این بازی با طراحی تم میمون در نسخه های دسکتاپ و گوشی های موبایل در اختیار کاربران است. گیمر ها با کسب امتیاز در این بازی میتوانند دارایی دیجیتال کسب کرده و توکن های خود را دریافت کنند.

منبع:coinquora

مطالب بیشتر:


بیت کوین 57% از انرژی تجدید پذیر استفاده میکند/استخراج بیت کوین
گنسلر از پاسخ به سوال طبقه بندی دارایی های دیجیتال امنتاع میکند
صرافی اوکی اکسچنج دانش بنیان میشود

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx