اخباراخبار بیت کوین

شهردار میامی قصد دارد مطالبات بازنشستگی خود را به بیت کوین دریافت کند

فرنسیس سوارز سیاست مدار آمریکایی که هم اکنون در سمت شهردار میامی به عنوان چهل  و سومین نفر دریافت کننده این سمت شغلی است. است. او در انتخابات سال 2017 با کسب 86 درصد از آرا به عنوان شهردار منتخب شروع به کار کرد. او هم اکنون در پیامی عنوان کرده که برای بازنشستگی خود تمایل دارد مقداری از 401 هزار دلار پاداشی که به وی تعلق میگیرد را به حالت بیت کوین دریافت کند. این پیام با گذشت چند روز از دریافت حقوق او در قالب بیت کوین منتشر شد.عنوان کرده که برای بازنشستگی خود تمایل دارد مقداری از 401 هزار دلار پاداشی که به وی تعلق میگیرد را به حالت بیت کوین دریافت کند. این پیام با گذشت چند روز از دریافت حقوق او در قالب بیت کوین منتشر شد.

وی در خصوص هدف خود در خصوص از این تصمیم گفت که قصد ایجاد تغییر یا ایجاد نوسان در بازار این ارز ندارد. و تصمیم ندارد که الگویی برای سایر افراد در پذیرش این دارایی باشد. او در خصوص این تصمیم میگوید که کاملا شخصی است و تصمیم دارد که دارایی خود را در قالب بیت کوین دریافت کند.

او با دیدی خوش بینانه  به بیت کوین نظر خود را نسبت به این دارایی این گونه عنوان میکند:

به نظر من بیت کوین یک دارایی ارزشمند است. و پتانسیل بالایی در سرمایه گذاری دارد. من به رشد این دارایی اعتقاد دارم و مطمئنم که توجه به این دارایی اثرات مثبتی خواهد داشت.

او در ادامه بر عملکرد مثبت این دارایی اشاره کرد. و اصلی ترین دلیل رشد آن را استقرار فناوری بلاک چین بر روی این دارایی دانست. بلاک چین فناوری امن است. که تراکنش ها را در وضعیت متن باز در اختیار کاربران قرار داده است. این مهم ترین دستاورد دارایی های دیجیتال است چرا که باعث ایجاد اطمینان در میان مردم و کاربران شده است.

شهردار فرنسیس سوارز به شهروندان نوید داده است. که بازده مالی بیت کوین را به عنوان سود حاصل از دارایی و سهام اشخاص را در اختیار افراد واجد الشرایط قرار دهد.

او در این خصوص گفت:

طرح والت دیجیتال کاربران در دستور کار است. و در نظر داریم با استفاده از والت های دیجیتالی هر کاربر به طور مستقیم از رشد Miami Coin به کیف پول کاربران بیت کوین ارسال کنیم. و سود رشد دارایی را به خودشان تقدیم کنیم.

 

منبع: Coinquora

مطالب بیشتر:


کاهش 50 درصدی گس اتریوم در 6 هفته
نماینده های مجلس: اینماد و قوانین سخت گیرانه صرافی های داخلی را میترساند

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx