اخباراخبار قانون گذاری

ارز های دیجیتال یک بازوی جدایی ناپذیر در اقتصاد از دید وزیر خزانه داری آمریکا

جانت یلن به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا به تازگی نظرات خود را در خصوص دارایی های دیجیتال و گروه مالی کریپتوکارنسی اظهار کرد. این مقام مسئول در عنوانی گفت که ارز های دیجیتال به عنوان جزء جدایی ناپذیر از نظام اقتصادی است. او در توضیح به عناوین خود گفت که ارز های دیجیتال بخش مالی آینده است.

وی در ادامه افزود که ارز های دیجیتال دارایی هایی هستند که هم اکنون در این زمان چیزی بالغ بر چند تریلیون دلار ارزش را در بستر خود دارد. این حجم از ارزش در مقابسه با 5 سال گذشته رشد چشم گیر و بی سابقه ای به خود دیده است.

اعداد و اطلاعات حجم سرمایه گذاری کریپتوکارنسی را در 5 سال گذشته به اندازه 14 میلیارد دلار روایت میکنند. اما امروز این حجم به دارایی 14 تریلیون دلاری رسیده است.

او تاکید کرد که رشد و پیشرفت ارز های دیجیتال موضوعی مهم و قابل تامل است. چرا که از این ارقام میتوان به نتایج مثبت و منفی دست یافت. این حجم از استقبال و پذیرش میتواند در میان کاربران فرصت های بالقوه بسیاری را ایجاد کند. و از دیدگاه دیگری میتواند از جوانبی خطر آفرین باشد.

جالب است که این بستر هایی که امروز به عنوان فرصت و یا خطر خوانده میشود در چند سال پیش با حقیقت مطابقت نداشت و اصلا قابل انتظار نبود. یا به بیانی دیگر غیر ممکن می نمود.

در ادامه

جانت یلن به عنوان وزیر خزانه داری آمریکا توضیح داد. که هم اکنون مزایا و معایبی که ارز های دیجیتال با رشد خود به فضای مالی بخشیدند میتواند عاملی باشد که مردم و کاربران را به دو گروه مجزا تقسیم کند. این تقسیم بندی به موجب سیاست گذاری های کشوری انجام میشود.

علاقه مندان و طرفدارن حوزه مالی دیجیتال دائما در تلاش است تا با نبردی که با پول فیات و دولت حامی پول کاغذی ایجاد کرده مبارزه کند. تا آن را مجاب کند که از مواضع خود دست بردارد. تا بدینوسیله بتواند اهداف خود را در نظام مالی پیاده سازی کند. و در مقابل گروه دیگری از کاربران که دارایی های دیجیتال را به ویره به دلیل نوسانات پی در پی نوعی کازینو بخوانند و به حمایت از پول فیات بپردازند.

منابع: cryptoslate

مطالب بیشتر:


وزیر امور خارجه هند:با فعالیت غیر قانونی ارزدیجیتال مقابله میشود
جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی
بازار ارز دیجیتال و امنیت – چگونه امنیت ارزهای دیجیتال خود را تامین کنیم؟

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx