اخبار

کریپتوپانک یکی از NFT های خود را به قیمت ۳.۲ میلیون دلار فروخت

به تازگی فروش یکی از آواتار های پیکسلی مجموعه کریپتوپانک خبر ساز شد. این آواتار که طراحی آن به حالت پیکسلی شکل یا چشم هی قرمز رنگ است که تصویری از چشمان خون آلود را بر روی پوست سبز رنگ به نمایش گذاشته است.

این آواتار یک بخش کوچک از مجموعه 10000 کارکتری است که متشکل از تنوعی از چهر های دیجیتالی است به فروش رسیده و خود به تنهایی توانست تحول مالی به بخش NFT ها دهد.

NFT کریپتوپانک در ماه فوریه توسط مدیر عامل گروه Chain Deepak Thapliyal که یک شرکت فعال در زمینه بلاک چین است خریداری شد. مدیر عامل این مجموعه برای خرید NFT کریپتوپانک به اندازه 23.7 میلیون دلار هزینه کرد.

NFT ها در سال 2017 فعالیت خود را آغاز کردند. و کاربران به ندرت از این آثار هنری دیجیتالی اطلاع داشتند. و تنها تعداد محدودی از کاربران در جریان فعالیت این گروه از دارایی ها قرار داشتند. کریپتوپانک نیز دارایی بود که پس از ارائه NFT های شرکت Larva Labs فعالیت خود ار آغاز و کارکتر های خود را به صورت آزمایشی منتشر کرد.

در ادامه

هم اکنون نیز پس از سال ها فعالیت یکی از توکن های غیر مثلی گروه تهیه و تولید NFT ها به نام کریپتوپانک به فروش رسید. این دارایی دیجیتالی در نرخ ۱۰۵۰ اتریوم معادل 3.2 میلیون دلار به فروش رسید.

این کارکتر با نام «CryptoPunk #۷۷۵۶» اکنون متعلق به گروه Chain Deepak Thapliyal است. و جالب است که این نخستین باری نیست که این گروه توسعه دهنده بلاک از NFT های این مجموعه استفاده میکند.

من قبل از این نیز گروهی دیگر از این تصویر های هنری گروه استفاد کرده بود. و در دیگر سفارش خود NFT مورد علاقه خود را به اندازه 23.7 میلیون دلار خرید.

هم اکنون نیر این کارکتر پیکسلی به ابعاد 24×24 با شمایل خاص که نمادی از تصویر یک بیگانه است به فروش رسید.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


NFT چیست؟ بررسی مفهوم توکن غیر مثلی در ارزهای دیجیتال
کریپتوپانک 24 میلیون دلار از یکی از NFT های خود به دست آورد

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx