اخباراخبار آلت کوین ها

کاردانو پروژه های خود رابه نقطه عطف جدیدی می رساند

کاردانو به عنوان یکی از دارایی های مطرح حوزه مالی کریپتوکارنسی توانست. نقطه عطف جدید را برای پلتفرم خود رقم بزند. بر اساس اطلاع رسانی های جدید از پلنفرم کاردانو این دارایی توانست تعداد پروژه های خود را از مرز 1000 پروژه عبور دهد.

هم اکنون به طور دقیق تر پروژه های پلتفرم کاردانو بر بستر بلاک چین شبکه این دارایی چیزی به اندازه 1003 عدد است. که خود آماری چشم گیر در تاریخچه عملکرد دارایی های دیجیتال است.

با استناد به جدید ترین عناوین از IOHK و گزارش های ارائه شده از این مجموعه در خصوص رشد شبکه. کاردانو در جدید ترین فعالیت خود چیزی به اندازه 89 پروژه اخیرا به دیگر پروژه های این پلتفرم افزوده شد. و این مجموعه جدید توانست تعداد پروژه های توکن غیر مثلی خود را در حجم 5796 برساند.

بر اساس جدید ترین اطلاعاتی که از شرکت تجزیه  تحلیل عملکرد نهنگ های سرمایه گذار منتشر شد. نهنگ های بسیاری مجددا بر روی کاردانو تمرکز کردند. از طرفی ارسال درخواست ها برای اجرای هارد فورک به پلتفرم کاردانو افزایش پیدا کرده است.

با در نظر داشتن بالا رفتن پروژ های زیر مجموعه کاردانو و همچنین اهمیت مجدد این دارایی در نظر نهنگ های سرمایه گذار ADA توانست. به اندازه 15 درصد رشد قیمتی را تجربه کند.

کاردانو

در ادامه

دان گامباردلو (Dan Gambardello)، در سمت مدیریت عامل یکی از کمپانی های سرمایه گذاری با آنالیز بازار گفت. که شرکت مدیریت ریسک گری اکسیل کاردانو را به لیست دارایی های مهم اضافه کرد.

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل در ماه مارس گذشته با اجرایی کردن ایده راه اندازی قرارداد های هوشمند با عنوان جدید صندوق Ex-Ethereum (“GSCPxE” یا “Fund”)،تلاش کرد. تا تنوع بالاتری به صندوق های سرمایه گذاری خود دهد. و به نوعی به عنوان هجدهمین محصول سرمایه گذاری خود آن را راه اندازی کند. در این پروژه سرمایه گذاری دارایی هایی نظیر سولانا، پالیگان و آوالانچ و دیگر ارز ها در دستور کار قرار دارد.

لازم به ذکر است که گامباردلو، کاردانو را با 24.63 درصد به عنوان ارزی با بیشترین وزن در صندوق سرمایه گذاری خود قرار داد. و توانست این رقم را تا 32.33 درصد برساند.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


کاردانو و ویژگی های آن از زبان گری اسکیل
کاردانو به راه اندازی قراردادهای هوشمند با testnet جدید نزدیکتر می شود.
شرکت های چینی برای ثبت نماد تجاری متاورس عجله میکنند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx