اخباراخبار بلاک چیناخبار بیت کوین

کریپتوکارنسی کاتالیزوری برای تغییر

گری گنسلر به کنگره گفت که ارزهای دیجیتال کاتالیزوری برای تغییر هستند

گری گنسلر رئیس پیشین سی اف تی سی که به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس جمهور جو بایدن منصوب شده است در روز سه شنبه گفت، «کریپتوکارنسی کاتالیزوری برای تغییر است.»

اظهارات او این سوال را در پی داشت که کنگره و کمیسیون بورس و اوراق بهادار چه کارهای می‌توانند انجام دهند تا محیط تجاری آینده نگری برای فضای کریپتوکارنسی بسازند؟ جلسه تایید گنسلر قبل از سنای ایالت متحده در زمان تهیه این گزارش در حال انجام است.

نوشته های مشابه

گری گنسلر با اشاره به زمان تدریس خود در انستیتوی فناوری ماساچوست گفت، «این نوآوری‌ها کاتالیزوری برای تغییر هستند. بیت کوین و سایر رمزارزها تفکر جدیدی در شیوه پرداخت و امور مالی ایجاد کرده‌اند، اما همچنین موضوعات جدیدی در مورد حمایت از سرمایه گذاران مطرح کرده‌اند که ما باید به آنها توجه کنیم.»

گنسلر در ادامه گفت، «درصورت تایید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، با سایر همکاران همکاری خواهم کرد تا فناوری‌های جدیدی خلق کنم اما اول باید از حمایت سرمایه گذاران مطمئن شوم.»

او همچنین در ادامه متعهد شد تا تکنولوژی را ارتقا دهد اما همچنان به ارزش‌های بنیادی در حمایت از سرمایه گذاران و تشکیل سرمایه وفادار بماند. طبق گزارشات قبلی وبسایت بلاک کریپت، نامزدی گنسلر در دارایی‌های دیجیتال جنجال و تردید ایجاد کرد. گنسلر در گذشته نحوه برجسته سازی کریپتوکارنسی در زیرساخت‌های پرداخت ایالت متحده را مطرح کرده است.

گری گنسلر پس از خدمت به عنوان مشاور مبارزات انتخاباتی بایدن رئیس جمهور آمریکا، در اواسط ژانویه به طور رسمی نامزد شد.

منبع: وبسایت theblockcryptp

تاریخ انتشار خبر: 2 مارس 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx