اخباراخبار آلت کوین ها

سندباکس با بلاک‌چین اسپیس (یک پلتفرم متاورس) همکاری می کند

سندباکس (Sandbox)، پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک‌چین با بلاک‌چین اسپیس (BlockchainSpace) که یک پلتفرم متاورس است، همکاری کرده است تا  کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند.

مطابق بیانیه رسمی مطبوعاتی که به اطلاع CryptoPotato رسیده است، در نتیجه ی تلاشی مشترک، بلاک‌چین اسپیس قصد دارد تعداد زیادی از انجمن ها و کاربران خود را به دنیای مجازی ایجاد شده توسط سندباکس متصل کند.

همکاری سندباکس – بلاک چین اسپیس


بلاک‌چین اسپیس برای افرادی که با آن آشنایی ندارند، خود را به عنوان “مرکز صنفی متاورس” معرفی کرده است. ماموریت این شرکت در واقع ارائه زیرساخت و فناوری است.

با این همکاری، تیم بلاک‌چین اسپیس دسترسی 2600 انجمن و 680 هزار بازیکن خود را به دنیای مجازی رو به رشد سندباکس فراهم می کند. طبق این اعلامیه، زیرساخت عرضه شده. توسط بلاک‌چین اسپیس امکان تعامل و اتصال بازیکنان را در سراسر جهان فراهم می کند.

این اولین بار نیست که این دو سازمان با یکدیگر همکاری می کنند. در واقع، سندباکس و بلاک‌چین اسپیس قبلاً برای توسعه جامعه فیلیپین به نیروهای خود ملحق شدند. و مسابقات هنری توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به نام وُکسل (voxel) را در میان ابتکارات دیگر راه اندازی کرده بودند.

در حالی که گفته شده است که پیرو همکاری جدید که طی آن انجمن ها و بازیکنان زیادی به اکوسیستم سندباکس اختصاص خواهد یافت،در این بیانیه مطبوعاتی همچنین اضافه شده است:

“علاوه بر این،اینکه چگونه بلاک‌چین اسپیس می‌تواند با پروژه‌هایی در سطح سندباکس مقیاس بندی شود، پارامتر با ارزشی برای آن است. مقیاس گذاری برای بازی های NFT امری حیاتی برای ایجاد و گسترش جذابیت متاورس است.”

سندباکس و مبارزه متاورس


در نوامبر سال جاری، سندباکس که زیرمجموعه ای از برند های یونیکورن آنیموکا (unicorn Animoca) بازی های مبتنی بر بلاک‌چین مستقر در هنگ کنگ است، 93 میلیون دلار در یک راند سرمایه گذاری تحت نظر سافت بانک به دست آورد.

سرمایه گذارانی نظیر Animoca Brands، Samsung Next، True  Polygon Studios، Liberty City Ventures در این سرمایه گذاری شرکت کردند.

سندباکس امسال مورد استقبال قابل توجهی قرار گرفت. به ویژه به دلیل انفجار NFT و متعاقب آن ورود جریان سرمایه به این بخش، به مسیر رشد این پلتفرم کمک کرد. در نتیجه منجر به جذب سرمایه از شرکت هایی مانند Snoop Dogg، CryptoKitties، The Smurfs، Care Bears و دیگران شد.

علاوه بر این، آخرین جذب سرمایه درست یک روز پس از آن صورت گرفت که آدریان چنگ (Adrian Cheng)، مدیر اجرایی املاک و مستغلات “توسعه دنیای جدید” مستقر در هنگ‌کنگ، اعلام کرد که متاورس و برنامه‌هایش را به منظور سرمایه‌گذاری در پلتفرم بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین، بررسی خواهد کرد. این سرمایه دار املاک همچنین قصد خود برای تملک یکی از بزرگترین قطعات زمین دیجیتال را بیان کرد.

منبع : وبسایت cryptopotato

مطالب بیشتر:


تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx