اخباراخبار آلت کوین ها

به گفته بیلی مارکوس دوج کوین روز های درخشانی را در پیش دارد

بیلی مارکوس (Billy Markus) به عنوان یک کارشناس مطرح حوزه مالی کریپتوکارنسی  و متخصص در حوزه فناوری اطلاعات در سال میلادی 2013 بخشی از سرمایه گذاری خود را بر روی دارایی های دیجیتال به دوج کوین معطوف کرد.

این کارشناس به تازگی در توییتر خود نظر هایی را در خصوص پیش بینی های او در مورد تغییرات دوج کوین به نمایش گذاشت. این پیام پس از تجربه رشد 6.30 درصدی دوج کوین در مدت زمان 24 ساعت گذشته تجربه کرد.

هم اکنون در زمان انتشار این مقاله دارایی دوج کوین در نرخ 0.1493 دلار در حالی که فاصله چندانی با سطح سابق خود یعنی 0.15 دلار ندارد میباشد.

این دارایی هم اکنون برای ساعاتی به سطح 0.15 دلار رسید و مجددا به زیر این سطح افت پیدا کرد. طبق اظهارات بیلی مارکوس و بررسی های این تحلیل گر دوج کوین احتمالا آماده است تا روند صعودی در پیش بگیرد.

با نگاهی به عملکرد این دارایی با نماد سگ محبوب شیبا پیدا است. که این میم کوین در تاریخ 21 ماه می سال میلادی گذشته بالاترین سطح تاریخی خود یعنی تجربه ارزش 0.7376 دلاری را در کارنامه عملکرد خود ثبت کرد. اما این نرخ برای دوج کوین ثابت نبود و در مدت کوتاهی مجددا به زیر این سطح نزول کرد.

در ادامه ای روند نیز بنیان گذار دوج کوین این گونه توییت کرد:

دوج کوین رشد کرد و به سطح 0.7376 دلار رسید. اما این نرخ برای دوج کوین تبدیل به نرخ با ثباتی نشد.

از زمان رسیدن به ATH، دارایی دوج کوین در وضعیت نزولی بود. که باعث تشکیل قله های کوچک تر شد. اما مجددا به زیر آنها میرود. با مشاهده و دقت بیشتر در نمودار این دارایی پیدا است که یکی از قله های اخیر در تاریخ 20 اکتبر است. که در این تاریخ دارایی دوج در نرخ 0.3 دلار در دست مخاطبان فضای مالی کریپتوکارنسی معامله میشد. از ان زمان تا امروز دوج کوین حتی قادر به نزدیک شدن به این اندازه برای آزمایش های این سطح نیز نشد.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


دوج کوین هشت ساله میشود/ایلان ماسک و تولد پلتفرم دوج کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )
همه چیز در مورد دوج کوین+بررسی عملکرد و رشد مالی Dogecoin(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شیبا چه تفاوتی با دوج کوین دارد؟/بررسی شباهت و تفاوت دوج کوین و شیبا اینو(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx