اخباراخبار آلت کوین هااخبار بیت کوین

ریزش قیمت بیت کوین و آلت کوین

افزایش نوسانات بازار سهام موجب ریزش قیمت بیت کوین و آلت کوین می‌گردد

ریزش قیمت‌ها با افزایش نوسانات بازار سهام

افزایش نگرانی‌ها درباره بازده خزانه داری ایالت متحده فشار زیادی بر بازارهای مالی جهانی وارد کرد که به همین دلیل ممکن است قیمت ارزهای دیجیتال ریزش داشته باشد.

اخیرا در پی افزایش نرخ بهره در اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده آمریکا، بازار کریپتوکارنسی با ادامه روند نوسانات در بازارهای سنتی با فشار نزولی دیگری روبرو شد.

نوشته های مشابه

داده‌ها نشان می‌دهد که در 25 فوریه قبل از تعیین قیمت اصلی بیت کوین به 44.710 دلار سقوط کرد تا به ارزهای دیجیتال کمک کند به قیمت 46.500 بازگردد اما به طور کلی تحلیلگران قبل از ادامه روند صعودی که انتظارش را دارند، انتظار دارند تا قیمت بیت کوین به 50.000 دلار برسد.

به گفته دامین وندرویلت، رئیس کل گلکسی دیجیتال، با وجود خریدهای عمده بیت کوین توسط میکرو استراتژی و تسلا، هنوز اکثر سرمایه گذاران نهادی نگرانی‌های امنیتی و مالیاتی دارند که این نگرانی مانع از سرمایه‌گذاری آن‌ها در بیت کوین می‌شود.

در سال 2021، سرمایه گذاران نهادی منبع خوش بینی در بخش کریپتوکارنسی بوده‌اند اما نفوذ آن برای رسیدن قیمت بیت کوین به سقف یک تریلیون دلار ممکن است مبالغه آمیز باشد چرا که تحلیل‌های اخیر نشان می‌دهد که نهنگ‌های استیبل کوین و معامله گران خرده فروش هنوز بیش‌ترین قدرت خرید را دارند.

افزایش نرخ بهره فضار زیادی به شاخص سهام سرمایه گذاری بیت کوین وارد می‌کند

در 25 فوریه، نرخ بهره خزانه داری 10 ساله ایالات متحده آمریکا به 1.52 درصد افزایش یافت که این درصد بالاترین میزان در یک سال گذشته است. به گفته چاد استینگلاس، رئیس معاملات در کراس تاور، این حرکت منجر به فشار در سطح بازار شد که شاخص سهام سرمایه گذاری بیت کوین را به منفی 6% کاهش داد و امروز حدودا به منفی 2% رسید.” او نوسانات نرخ بهره را منبع اصلی نوسانات بازار می‌داند، چون با کاهش قیمت دلار آمریکا شیب انتهای منحنی تند می‌شود.

ارزهای رمزنگاری شده تحت فشار زیادی قرار گرفتند چون بازارهای سهام در طول روز به زوال بودند. احتمالا تلاش برای نقدینگی منجر شد تا معامله گران به سمت تماس‌های حاشیه‌ای سوق پیدا کنند و پول نقد آزاد کنند.

استینگلاس گفت: « من سقوط حق بیمه شاخص سهام سرمایه گذاری بیت کوین را به عنوان نشانه‌ای تفسیر کنم که خرده فروش‌ها هم در حال آزاد کردن نقدینگی هستند یا دارندگان صندوق‌های بزرگ شاهد خروج هستند که این موضوع باعث می‌شود تا شاخص سهام سرمایه گذاری بیت کوین هم با سایر موارد به فروش برسد.

بازارهای سنتی هنوز نوسان دارند

در 26 فوریه، بازده 10 ساله خزانه داری 0.582 واحد پایه به 1.46 پولبک کرد که با توجه به بالاترین نرخ روز گذشته 3.82% کاهش را نشان می‌دهد. این امر موجب نوسان در بازارهایی می‌شود که شاخص‌های اصلی آن‌ها به یکدیگر نزدیک است.

در روز جمعه اکثر ارزهای رمزپایه برتر بجز ارز دیجیتال کاردانو ضررهای شدیدی متحمل شدند که پس از شکست قیمت آن به بالاترین قیمت 1.29 دلار، به سومین ارز رمزنگاری شده تبدیل شد. به نظر می رسد هیجان فعلی برای آلت کوین به آینده راه اندازی شبکه اصلی “مری” مرتبط بوده که از اول مارس برنامه ریزی شده است.

توکن بیسیک اتنشن در پی فروش 6.43 درصدی سود پس از اعلامیه 23 فوریه صرافی غیر متمرکز در برابر فروش بازار ایستاد است.

قیمت اتر 7.19% کاهش داشت که قیمت آن زیر 1500 دلار معامله شد، درحالیکه بایننس کوین با کاهش 8.36% به 224.14 دلار رسیده است.

در حال حاضر سقف کلی بازار کریپتوکارنسی 1.533 تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین 61.3% است.

منبع: وبسایت cointelegraph

تاریخ انتشار خبر: 26 فوریه 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx