اخباراخبار جهان

توسعه دهندگان WazirX دفتر خود را از هند به دبی انتقال دادند

گروه توسعه دهنده WazirX به عنوان یک گروه فعال در زمینه ارز های دیجیتال در هند که به دنبال ارائه خدمات مالی این گروه از دارایی های نوین فعال بودند. به تازگی از هند مهاجرت و در دبی برای ادامه فعالیت خود مستقر شدند. این صرافی که یکی از مجموعه هایی است که زیر نظر صرافی مطرح بایننس به فعالیت میپرداخت به دلیل عدم ثبات نظارتی و قانون گذاری ها و اظهار نظر های سیاه و سفید هندی ها مجبور شدند دفتر خود را به دبی انتقال دهند. تا با تمرکز بیشتر به فعالیت های خود بپردازند.

نیشال شتی(Nischal Shetty) و سیدارت منون(Siddharth Menon) به عنوان دو فعال مهم در این صرافی با همراه خانواده هایشان هند را ترک و به دبی مهاجرت کردند. و در ادامه این جریانات نیشال شتی به عنوان مدیر عامل صرافی خدمات مالی دیجیتال WazirX  توییت کرد:

کریپتوکارنسی حوزه ای است که هیچ حد و مرزی برای آن تعریف نشده است.

و در ادامه با این که دفتر مرکزی این گروه فعال واقع در بمبئی و بنگالورو اما آنها برای توسعه فعالیت خود تصمیم به پیشبرد پروژه به صورت دورکار رو گرفتند.

یکی از کارپردازان این گروه توسعه دهنده در این خصوص گفت:

با این که مکان زندگی برخی از توسعه دهندگان تغییر کرد اما هیچ تغییری در هیچ رویه ای ایجاد نشده و کار در منوال قبل در حال انجام است. همه چیز طبق روال گذشته و همه در جایگاه های خود به فعالیت میپردازند.

هم اکنون چندین توسعه دهنده از ایم گروه به دلیل عدم ثبات قانونی در هند مهاجرت و برای ادامه فعالیت کشور های دیگر را برگزیدند. این تفاوت و تمایز بین  نمایندگان هند و منع فعالیت های ناگهانی ضریه شدیدی به استارتاپ های فعال در هند به ویژه در بخش سرمایه گذاری و توسعه این بخش اقتصادی شد.

از طرف قانون گذاران هندی در تاریخ 30 آوریل سال میلادی جاری مالیات های عجیب و غریب گریبان گیر سرمایه گذاران و معامله گران کریپچتوکارنسی شد. و در نظر دارد برای ماه آینده به ازای هر تراکنش دیجیتال درصدی مالیات لحاظ کنند.

منبع: Forkast

مطالب بیشتر:


طرح الزام دریافت اینماد و ممنوعیت ارائه درگاه پرداخت صرافی ها رد شد
حمله جدید به بیت کوین با عنوان “بازی مکنده
OpenSea نسخه جدید قرارداد هوشمند خود را ارائه کرد
کاردانو در جمع 3 ارز برتر کریپتوکارنسی
باز هم به تعداد هولدر های شیبا اینو افزوده شد
زپ Zap به چه معنا است و چه کاربردی دارد؟/zapping در دیفای چیست؟

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx