اخباراخبار بیت کوین

حمله جدید به بیت کوین با عنوان “بازی مکنده”

نویسنده کتاب معروف “Black Swan” به نام نسیم نیکلاس طالب (Nassim Nicholas Taleb) که مدت ها است در گزوه مخالفان بیت کوین علیه این دارایی جبهه گیری میکند در توییتر خود با یک عنوان جنجالی به این دارایی حمله کرد و سعی کرد بر طرفداران این ارز و جامعه مالی کریپتوکارنسی تاثیر بگذارد.

او در توییتر خود گفت که بیت کوین یک “یک بازی مکنده کامل” است. و با این که ارز اول جدول رده بندی مالی دارایی های دیجیتال است اما هیچ گونه امنیتی در خصوص سرمایه گذاری به کاربران خود نمیدهد. و کاربران را وارد چالشی میکند که دارایی های خود را از دست بدهند.

نیکلاس طالب من قبل از این جزو افرادی بود که از دارایی های دیجیتال در نوع خود حمایت میکرد.و به آنها نقطه نظر مثبت نشان داد. اما چندی قبل در عنوانی اظهارات خود را پس گرفت. و در گروه مقابل در تیم مخالفان ارز های دیجیتال قرار گرفت.اخیرا که نام بازی مکنده را بر روی سرمایه گذاری ها و فعالیت های بیت کوین گذاشته است.

از آن زمان تاکنون با عناوین مختلف علیه این دارایی ها موضع گیری های گوناگون از خود نشان داده است. او از دو سال گذشته تا کنون به کرات از دارایی های دیجیتال به ویژه بیت کوین نقد کرد. و تجدید نظر خود را در عنوان های گوناگون اعلام کرد. او در یکی از پیام های خود گفت که بیت کوین یک دارایی شکست خورده است. و تمایل دارد که زود تر بیت کوین های خود را به فروش برساند.

در ادامه

این نویسنده که آثار او در میان کتاب خوان ها مشهور است. با طرفداران بیت کوین و همچنین اینفلوئنسر هایی که در این حوزه فعالیت میکنند شوخی کرده و وارد چالش شد. او معتقد است که اشخاصی مانند دان هلد (Dan Held) مغز تک سلولی دارند.

این نویسنده در سال گذشته مقاله ای را علیه دارایی بیت کوین منتشر کرد. که در آن از دلایل مختلف خود برای نظر منفی در خصوص بیت کوین صحبت کرد. و آن را به جامعه مالی کریپتوکارنسی ارائه داد. این نویسنده با تازگی در عنوانی در توییتر خود گفت :

بیت کوین به عنوان اولین دارایی در کیف پول کاربران دارایی های مجازی تفسیری مانند یک آهنربا دارد برای نادانان.

از دیگر اظهارات این نویسنده توییت او در ماه دسامبر بود که از بیت کوین به عنوان یک دارایی منسوخ سخن به میان آورد. جالب است که او با این که این همه تلاش میکند تا با نظرات منفی خود و مقالات متعدد بر نظر کاربران بر روی ارز های دیجیتال و دارایی هایی نظیر بیت کوین تاثیر بگذارد اما با ممنوعیت آن از سمت دولت ها نیز مخالف است. و معتقد است که سرمایه گذاران باید در خصوص تصمیم های سرمایه گذاری شان آزادانه عمل کنند.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


جک دورسی در کنفرانس مایکرواستراتژی از بیت کوین دفاع میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
ارز دیجیتال چیست؟ آشنایی کامل با ارز دیجیتال و انواع آن(در تب جدید مرورگر باز می شود )
600 میلیون دلار به دست هکر ها سرقت شد! یکی از بزرگ ترین حملات دیفای!(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جو بایدن یک هفته بعد دستورالعمل استفاده از ارز های دیجیتال را ارائه میدهد(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx