اخباراخبار جهان

Binance.US مجوز فعالیت در پورتوریکو را دریافت کرد

به تازگی خبر هایی از دریافت مجوز از سمت صرافی بایننس Binance.US برای ارائه خدمات مالی دیجیتال به کاربران پورتوریکو به گوش میرسد. این مجوز از دیگر دستاورد های موفقیت آمیز از سمت گروه خدمات مالی بایننس است که تلاش میکند جامعه خود ار در چارچوب قانونی با به همراه داشتن مجوز های فعالیت پیش ببرد.

چانگ پنچ ژائو به عنوان مدیرعامل صرافی بایننس تلاش میکند تا صزافی خود را به صورت جهانی توسعه دهد. او عقیده دارد که توسعه پلتفرم و جهانی شدن میبایست در چارچوب قانون با حفظ سیاست ها و چارچوب گذار ها به انجام برسد. این صرافی در آخرین تلاش خود توانست مجوز مورد نیاز خود برای فعالیت گشترده در پورتوریکو را به دست آورد.

برایان شرودر(Brian Shroder) مدیرعامل Binance.US پس از مصاحبه های خود در روز سه شنبه عنوان کرد پورتوریکو یکی بازار های مهم ما در زمینه ارائه خدمات است. چون که برای ما به نوعی سازگارترین گروه در مقایسه با 50 ایالتی است که در بستر صرافی بایننس به فعالیت میپردازند.

گروه صرافی Binance.US در روز های نخست همین ماه بالغ بر 200 میلیون دلار در سری اولیه جذب سرمایه به خود جذب کرد این حجم از سرمایه به اندازه 4.5 میلیارد دلار آمریکا روایت شد. یابننس در همین ماه علاوه بر جذب این حجم از سرمایه مجوز فعالیت خود را در پورتوریکو دریافت کرد.

هم اکنون در صرافی بایننس ایالت متحده فعالیت خود را در 45 ایالت مختلف و هفت منطقه توسعه داد. جالب است که بایننس در سال جاری برای بار چهارم است که مجور های لازم برای انتقال پول در ایالت های مختلف را در دست میگیرد.

با مشاهده عملکرد بایننس در سال جاری در زمینه دریافت مجوز لازم برای نقل و انتقالات بین کشوری انتظار میرود که Binance.US با جزییات بیشتری مورد توجه ایالت متحده آمریکا قرار گیرد. تا بتواند در دو سه سال آینده سایر اهداف مالی خود و انتظارات کاربران ار به درستی برآورد کند.

منبع: forkast

مطالب بیشتر:


زمان شروع سرمایه گذاری از زبان موسسه سرمایه گذاری ولز فارگو (Wells Fargo)
دکتر آز به دنبال ثبت نماد تجاری خود در متاورس
ملانیا ترامپ یکی از NFT هایش را به خودش فروخت!
مجارستان نیز پرچم ممنوعیت ارز های دیجیتال را بالا گرفت
ایجاد قابلیت استفاده از NFT های تایید شده در عکس پروفایل توسط پلتفرم OnlyFans
صلح جهانی ارمغانی از بلاکچین

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx