اخباراخبار بیت کوین

ایلان ماسک و جک دورسی به دنبال تامین انرژی مورد نیاز برای استخراج بیت کوین

بر اساس گزارش های منتشر شده از سایت خبری کوین دسک دو مجموعه بلاک استریم و گروه خودرو سازی تسلا باتفاق هم تلاش میکنند تا با استفاده از انرژی پاک استخراج بیت کوین را بهبود دهند. و تامین انرژی سالم را تحقق بخشند.

جک دورسی که مدیر عامل اسبق شرکت پیام رسان توییتر بود سال گذشته از ادامه فعالیت با توییتر انصراف داد و به سبب علاقه خود به بیت کوین نام شرکت خود را به بلاک تغییر داد و فعالیت خود را در راستای بهبود پلتفرم بیت کوین از سر گرفت.

ایلان ماسک نیز که خود مدیر عامل مجموعه تسلا است. و از اینفلوئنسر های حوزه مالی ارز های دیجیتال به شمار میرود. چندی قبل تلاش کرد تا بیت کوین را به درگاه پرداخت تسلا اضافه کند.

اما به سبب این که این گروه خودرو سازی محصولات خود را با شعار انرژی پاک تولید میکند. توسط منتقدان در خصوص مصرف بالای برق استخراج بیت کوین مورد نقد قرار گرفت. از این رو ایلان ماسک از تصمیم خود صرف نظر کرد.

چندی پیش خبر هایی در خصوص همکاری دو گروه فعال در خصوص بهبود پلتفرم بیت کوین به گوش رسید. قرار است ایلان ماسک و جک دورسی باتفاق هم در پروژه ای آزمایشی با استفاده از پنل های خورشیدی و باتری هایی که ساخت گروه خودرو سازی تسلا است استخراج ارز دیجیتال بیت کوین را آزمایش کنند.

آدام بک که یکی از مدیران اجرایی این پروژه است در این خصوص گفت:

به جای این که در خصوص مشکلات ارز های دیجیتال به ویژه ارز محبوبی نظیر بیت کوین با یکدیگر بحث کنیم. باید به دنبال برطرف کردن مشکل و حل آن باشیم.

عمل کردن بهتر است از حرف زدن!

تخصیص منابع مالی برای تامین انرژی سالم بیت کوین:

این دو مجموعه برای پیشبرد اهداف خود به اندازه 12 میلیون دلار سرمایه را برای اجرای این طرح آزمایشی قرار دادند. که به صورت مساوی میان این دو شرکت تقسیم میشود.

قرار است این پروژه در مدت زمان کوتاه چند ماهه به مرحله تست اولیه برسد. و حاصل توافق میان این دو گروه فعال ایجاد ۳۰ پتاهش بر ثانیه و ظرفیت انرژی آن تنها به اندازه ۱ مگاوات خواهد بود.

مطالب بیشتر:


Square دیگر از تخصیص بیت کوین خود بازدید نمی کند ، اما همچنان به دارایی علاقه مند است.(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
اینستاگرام NFT ها را شناسایی میکند/ بررسی NFT ها با پیام Collectible(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
شبکه بلاک چین و کاربرد آن در صنعت انرژی(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
مقررات شیوه تامین برق مراکز استخراج از منابع انرژی تجدید پذیر تدوین شد(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)
جک دورسی:پروژه دییم زحمت بیهوده بود زاکربرگ میبایست بر بیت کوین تمرکز میکرد(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx