سوالات متداولمفاهیم پایه

چگونه در متاورس زمین دیجیتال بخریم؟ /از کجا زمین مجازی متاورس بخریم؟

متاورس چیست؟چگونه در متاورس زمین دیجیتال بخریم؟ از کجا زمین متاورس بخریم؟این سوالاتی است در ذهن کاربرانی که به تازگی با دنیای دیجیتال آشنا شده اند. متاورس یک فناوری جدید است که به تازگی خبر های فراوانی با عنوان های رنگارنگ به گوش میرسد.

اگر تا کنون در خصوص متاورس اطلاعاتی کسب نکرده اید پیشنهاد میکنیم به مقاله معرفی فناوری متاورس سر بزنید و به عنوان پیش نیاز این مطلب مطالعه کنید.

در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه میتوان در دنیای متاورسی که یک فضای دیجیتالی سه بعدی است املاک تهیه کرد و این کار چه سودی برای کاربران و سرمایه گذاران خواهد داشت. با ما همراه باشید تا در ادامه به نتایج مورد نظر دستن پیدا کنیم.

خرید زمین در متاورس چه فایده ای دارد؟
از کجا زمین مجازی بخریم؟
آموزش خرید زمین در پلتفرم های گوناگون

خرید زمین مجازی در متاورس چه فایده ای دارد؟


قبل از اینکه با نحوه خرید زمین در متاورس آشنا شوید لازم است به این سوال پاسخ دهیم که خرید زمین در متاورس چه فایده ای برای کاربران دارد؟ یا به بیانی دیگر چرا افراد اهل فناوری تصمیم به خرید زمین در دنیای دیجیتالی میگیرند؟

در پاسخ به این سوال میتوان نگاهی به بستر های مجازی کنونی مانند اینستاگرام، تلگرام و… داشت. این فضا ها علاوه بر سرگرمی، سهولت فعالیت ها بستر های پول ساز مناسبی برای افراد است.

متاورس نیز یک فضای مجازی است که در ابعاد گسترده تر توسعه داده شده است. طبیعتا در این فضا بستر ها و دسترسی ها توسعه پیدا کرده است. یعنی کاربران علاوه بر دریافت امکانات سابق از فضای مجازی امکانات جدید تری را در دسترس خواهند داشت.

پس با این حساب خرید زمین مجازی میتواند برای کاربران مفید به نظر آید تا از آن طریق بتوان در زمینه های مالی توسعه و خدمات بیشتری را دریافت کرد.

مزایای زمین دیجیتال از دید کاربران


1.املاک دیجیتال شاخه ای نوین از دارایی ها

از زمانی که فضای مجازی توسعه یافت و در دست کاربران قرار گرفت. املاک دیجیتال خود را به عنوان دارایی های جدید به عنوان شاخه ای نوین از دارایی ها از سمت گاربران مقبویت پیدا کرد. و روز به روز به صورت تصاعدی بر ارزش آن افزوده میشود. این دسته از دارایی پتانسیل تبدیل به دارایی مالی را در بستر خود دارند.

2.گرایش و علاقه فردی

املاک دیجیتال از دسته دارایی هایی است که به دلیل نوین بودن آن ویژگی ترغیب کننده در خود دارند که کاربران را مجاب به نشان دادن گرایش به سرمایه گذاری میکند.

از طرفی این موضوع تا حدودی تاثیر گرفته از دارایی های دیجیتال هم هست. چون زمانی که بیت کوین در نرخ بیسار پایین به عنوان دارایی معرفی شد. عده زیادی به دلیل دیجیتالی بودن ماهیت این ارز ارزش آن را زیر سوال برده و از سرمایه گذاری اجتناب کردند.

چندی بعد با رشد تصاعدی این دارایی نظر کاربران را تغییر داد. و عده زیادی را از سرمایه گذاری با ارزش محروم کرد. همین موضوع باعث ایجاد رویکردی جدید در ذهن بسیاری از کاربران شد که باعث شده هم اکنون از پیشتازان و حامیان رده اول املاک دیجیتال باشند.

3.پتانسیل توسعه وبازدهی دارایی های دیجیتال

با پیشرفت تکنولوژی و رشد فناوری بستر های جدید به دنیا معرفی میشود. این دارایی ها دیر یا زود مقبولیت عمومی خود را پیدا میکنند. با این تفاوت که در دنیای اینترنت و سرعت توسعه آگاهی تغییر عقیده و موضع نسبت به پذیرش یک دارایی در مدت زمان طولانی میتواند موقعیت های رشد مالی بسیاری را نابود سازد.

با این حسای با معرفی بلاک چین به عنوان فناوری نوین ارز های دیجیتال  در دسترس قرار گرفت. و در ادامه پیشرفت تکنولوزی با ظهور متاورس املاک دیجیتال به عنوان دارایی ثانی در دسترس کاربران است. این دارایی ها نیز مانند ارز های دیجیتال هر روز به دامنه توسعه آن افزوده شده و رشد بیشتری را تجربه میکنند. با این تفاسیر انتظار میرود که پتانسیل بیشتری را در رشد از خود به نمایش بگذارند.

4.فرصت های شغلی جدید

زمین ها و املاک دیجیتال تفاوتی با دارایی های حقیقی ندارند. با روی کار آمدن فضا های مجازی نظیر اینستاگرام و… کاربران از این بستر های مجاتزی توانستند مشاغل خود را توسعه دهند و یا شغل جدیدی را برای خود دست و پا کنند.

متاورس که توسعه چند بعدی همین بستر مجازی است. میتواند به کاربران امکانات کسب درآمد را دهد. با این تفاوت که در مقایسه با فضا های حقیقی امکان نمایش محصول در ابعاد جهانی، در کوتاه ترین زمان و کم ترین هزینه برای کاربران در دسترس اند.

کاغذ بازی های ادارای را کم میکند. و درگیر تعمیرات و نگهداری، مالیات و… نمیشوند. دسترسی کاربران در هر زمان و مکان دنیا به سادگی میسر است. و این میتواند در رشد و توسعه کسب و کار ها از بهترین قابلیت ها شمارده شود.

از کجا زمین مجازی بخریم؟


به دلیل ماهیت جدید متاورس این سوال در ذهن عده زیادی از کاربران پیش می آید که از کجا باید زمین مجازی خود را تهیه کنیم؟ هم اکنون پلتفرم های توسعه دهندگان متاورس شاخه بازی ها هستند.به طور کلی برای این که بتوانید زمین مجازی خود را تهیه کنید

باید به پلتفرم هر بازی مراجعه کنید. و تلاش کنید تا پس از عضویت املاک مجازی خود را تهیه کنید. در ادامه این مقاله به معرفی پلتفرم های توسعه یافته متاورس و نحوه خرید املاک مجازی اشاره خواهیم کرد.

آموزش خرید زمین دیجیتال در پلتفرم های گوناگون


عمدتا در تمام پلتفرم ها کاربر در ابتدا می بایست در گام اول وارد اقدام به ساخت حساب کاربری کند. پس از ورود به حساب کاربری خوددسترسی ها برای انجام فعالیت های گوناگون از جمله تهیه زمین دیجیتال مهیا است.

هر پلتفرم بسته به سبک عرضه خود در خصوص اشل کاری خود در وب سایت رسمی خود توضیح و دستورالعمل های لازم الاجرا ارائه شده است. در ادامه به معرفی چند پلتفرم خواهیم پرداخت.

Decentraland

دسنترالند یک بازار واقعیت مجازی است. که بر مبنای بلاک چین اتریوم است. این پلتفرم تاکنون به اندازه 129283 زمین را با ارزش 92,207,386.52 دلار با قیمت 713 دلار در هجدهم نوامبر 2021 به بازار عرضه شد.

این پلتفرم متاورسی بستری است که کاربران میتوانند در بازار مالی دسنترالند زمین مجازی خود را تهیه کنند. در این بستر توانایی جست و جو و تهیه املاک دیجیتالی وجود دارد.

افرادی که قصد بازدید از زمین های دسنترالند را دارند. میت.واتنند با استفاده از متامسک metmask وارد شوید و پس از جست و جوی زمین های قابل فروش میتوانید ان ها را تهیه کنید.

زمین های قابل فروش در دسنترالند گران اند. و رشد آن ها وابسته به توکن MANA است. و صاحبان این دارایی با رشد توکن مانا به سوددهی میرسند.

Axie Infinity

بازی رایانه ای اکسی اینفینیتی از دیگر بازی های ارز های دیجیتال است. این بازی که بر اساس طرحی مبارزه با موجودات Axie عرضه شد. در بستر خود فروش زمین دیجیتالی را توسعه داده است.

این بازی 822567 زمین فروش داشته که مجموع 162692497.1 دلار را با میانگین قیمت 197.79 دلار به دست آورد. زمین های این بازی قیمت های متفاوتی دارند. ارزان ترین آن ها 13000 دلار است.

اگر از دسته افرادی هستید که تمایل به تهیه زمین در بستر این بازی جالب را دارید. میتوانید با کلیک بر روی این قسمت وارد پنل شده و زمین های در دسترس را مشاهده کنید.

Sandbox

این پلتفرم یک سیستم UGC-voxel است. که کاربران میتوانند از آن طریق زمین ها و املاک دیجیتالی خود را تهیه کنند. در این پلتفرم ارزان ترین زمین به قیمت 2980 دلار است.

تاکنون از طریق این بستر به تعداد 123417 عدد زمین به فروش رفته که و توانسته درآمد 112256038 دلار را با قیمت متوسط ​​909 دلار را به توسعه دهندگان طرح قرار دهد.

اگر از دسته کاربرانی هستنید که تمایل به خرید زمین در این بستر را دارید بر روی این قسمت کلیک کنید. تا زمین های قابل فروش را رویت کنید.

در نهایت:

متاورس نسل بعدی اینترنت در دسترس کاربران یک فناوری توسعه یافته است که با استفاده از NFT ها و سرزمین های مجازی کاربران قادر خواهند بود با فعالیت هایی نظیر بازی کسب در آمد کنند.

در این پلتفرم ها زمانی که نوبت به تهیه کردن زمین مجازی میشود کاربران به سوددهی های کلان دست پیدا میکنند. چرا که این دارایی ها تحت تاثیر عوامل گوناگون نوسان میکنند. و برای پلتفرمی مانند متاورس که به تازگی وارد دنیای فناوری شده است فعلا چیزی جز صعود پیش بینی نمیشود.

پس از معرفی فضای مجازی و توسعه آن در دست کاریران افراد زمان زیادی را صرف زندگی در این دنیا میکنند. با توسعه اینترنت و تولد فناوری های جدید این بستر بزرگ تر و زمینه های بهینه مانند زمینه های پول ساز در دسترس بیشتری قرار خواهد گرفت.

منبع: cryptobullsclub

مطالب بیشتر:


تاثیر توسعه دهندگان در تمرکز و عدم تمرکز متاورس
نهنگ ها بر روی این دو توکن متاورسی سرمایه گذاری کرده اند
با متاورس ورزشی کسب درآمد کنید/بازی مانکی بال MonkeyBall

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx