اخباراخبار قانون گذاری

جلسات توجیهی در خصوص مشکلات ارز دیجیتال از سمت بانک های چینی

در راستای مقابله سر سختانه چین در برابر مشکلات ارز دیجیتال. چینی ها با طرح توجیهی برای کاربران در حال مقابله با توسعه سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال از دیگر ابعاد هستند.

بر همین اساس بانک های بزرگ و مطرح این کشور به تازگی با برگذاری جلسات متعددی تلاش میکنند. تا ابعاد سرمایه گذاری و اثرات منفی این دست از دارایی ها خطارات و پولشویی را به کاربران علاقه مند و سرمایه گذاران توضیح دهند.

نوشته های مشابه

این فعالیت در پی فعالیت مبارزه علیه توسعه دارایی های دیجیتال در تمام ابعاد. از سمت بانک ها و موسسات مالی بزرگ شکل گرفته است. بانک ها با استفاده از نمایش پیام هایی در شعب خود هشدار های لازم را در خصوص خطرات فعالیت در بخش ارز دیجیتال گوشزد میکنند.

در ادامه

طبق گزارش رسانه FJSen شعبه دونگشان با برگزاری رویداد های یک ماهه مشکلات ارز دیجیتال . و آغاز آموزش از کارکنان مجموعه تلاش میکنند. تا با در اختیار قراردادن اطلاعات لازم به مردم این پیام را برسانند. که ارزهای دیجیتال ابزاری برای انجام فعالیت های مجرمانه است. و اشخاص با سرمایه گذاری در این بخش خطرات ضرر های جدی به دارایی خود را به جان میخرند.

بانک های عرضه کننده جلسات توجیهی تلاش میکنند. تا به کاربران این کار را به عنوان “مسئولیت اجتماعی” خود معرفی کنند. از این رو نام کمپین های متشکل از اعضای مخالف توسعه ارز دجیتال را “پیشگیری از فعالیت های مجرمانه با استفاده از ارز مجازی برای پولشویی” نامیدند.

بانک ها و نهاد های مالی بزرگ چین با تولید محتوی در بخش چگونگی عملکرد ارز دیجیتال. تبلیغات فریبنده. مانند سود های گزاف در مدت زمان های کوتاه تلاش میکنند. به افراد یادآور شوند که این دسته دارایی چیزی جز عوام فریبی نیست. و کاربران باید سرمایه های خود را در دیگر زمینه های توسعه و تامین مالی نهادینه کنند.

فعالیت های مجرمانه ارز دیجیتال

خبرگزاری دولتی شین‌هوا (از طریق CnStock) خبر هایی مرتبط با این حوزه منتشر کرد. این خبر حاکی از تخلف مجران قانون در بخش فعالیت ارز دیجیتال بود. طبق این خبر مقامات مجری قانون در  ژجیانگ و همچنین آژانس‌های شناسایی و رسیدگی به جرائم سایبری. 36 آدرس IP متعلق به 20 نهاد دولتی در هفت مورد را به‌طور رندوم . که با  «تعدادی از نقض مقررات» مربوط به استخراج ارز دیجیتال ارتباط داشت را بررسی کرده‌اند.

در این تحقیقات گزارش های تاسف بر انگیز. از  اپراتور های دولتی در 14 مجموعه از 20 موسسه دولتی به جهت  استخراج کوین و توکن های دارایی های دیجیتال منتشر شد.

منبع:cryptonews

مطالب بیشتر:


ممنوعیت ارز های دیجیتال در چین/ ارز های دیجیتال ارزشی ندارند!
صرافی غیر متمرکز (DEX) چیست؟/بررسی مزایا و معایب
استراتژی میان مدت برای خرید و فروش ارز در دنیای پر نوسان کریپتو کارنسی
ارز کازماس در ماه گذشته رشد 180 درصدی را تجربه کرده است
انتخاب پلتفرم مناسب برای سهام گذاری استیکینگ/بررسی روش ها

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx