اخباراخبار آلت کوین ها

تسلا دوج کوین را به صورت آزمایشی به درگاه پرداخت خود اضافه میکند

ایلان ماسک مدیر عامل مجموعه ماشین های طبیعت دوست تسلا که یکی از کاربران فعال و از اینفلوئنسر های حوزه مالی کریپتوکارنسی است.  او قصد دارد به صورت آزمایشی دوج کوین را درون درگاه پرداخت برخی از محصولات خود اضافه کند.

وی که پیش تر علاقه خودد را به دوج کوین اعلام کرده بود. کم و بیش با توییت های خود سعی میکند بر بازار مالی کریپتوکارنسی تاثیر بگذارد. و نرخ ارز ها را با ترفند های شیطنت آمیز جا به جا کند.

او که دومین فرد ثروتمند جهان است تاکنون با حمایت از دوج کوین تبلیغات قابل توجهی را بر روی این میم کوین داشت. هم اکنون نیز به تازگی خبر هایی مبنی بر پذیرش دوج کوین در شرکت تسلا به گوش میرسد.

حمایت ایلان ماسک تنها به دوج کوین معطوف نیست. او به بیت کوین نیز علاقه مند است. و مدت ها قبل تمایل داشت تا با حمایت از بیت کوین این دارایی را نیز به لیست کوین های قابل قبول تسلا بی افزاید.

اما چندی قبل با انتقاداتی از سمت کاربران محیط زیستی در خصوص آسیب های استخراج بیت کوین تسلا دست از حمایت این دارایی برداشت. اما ایلان ماسک گه گاهی با اظهاراتی تاثیرات خود را بر این دارایی دارد.

در ادامه

 

به گفته مجله تایمز هم اکنون ایلام ماسک در ادامه حمایت خود از دوج کوین تلاش میکند تا به حالت آزمایشی درگاه پرداخت دارایی دیجیتال را راه اندازی کند تا از خورد های آن را مشاهده کند.

این موضوع که خیلی دور از ذهن هم نبود از مدت ها قبل در نظر کاربران و حامیان دوج کوین است. و آنان انتظار این تصمیم را از سمت ایلان ماسک داشتند.

ایلان ماسک نیز در فرصتی دیگر نظر خود را در مورد دوج کوین و بیت کوین این گونه عنوان کرد:

ایجاد افزونه پرداخت در مجموعه تسلا برای دارایی دوج کوین به مراتب ساده تر از بیت کوین است.

تسلا دوج کوین

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین

تسلا شیبا اینو را به درگاه پرداخت خود اضافه کرده است

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx