اخباراخبار بیت کوین

نهنگ های سرمایه گذار بیت کوین اندوزی میکنند!/بحران نقدینگی صرافی ها

اطلاعاتی مبنی بر خروج 1.3 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی های ارائه دهنده خدمات دارایی های دیجیتال. به ثبت رسیده است. این مبلغ تنها در مدت زمان 3 روز گذشته ثبت شده است. که تاثیر مستقیمی بر نقدینگی صرافی ها خواهد داشت. کریپتوپوتیتو برای انتشار این گزارش نگاهی به قیمت بیت کوین در ماه جاری انداخت.

این دارایی در مدت زمان هفت روز گذشته دست خوش تغییر شد و به اندازه 20 درصد از ارزش قبلی اش کمتر شد. دیتا های برون زنجیره ای. اطلاعات مهمی را از خطر بحران نقدینگی روایت میکنند.

این اطلاعات گویای حجم درخواست بالا برای دریافت نقدینگی است. این اطلاعات گویای حجم درخواست بالا برای دریافت نقدینگی از پلتفرم صرافی ها میباشد. تبدیل 23 هزار واحد بیت کوین در مدت زمان کوتاه 3 روزه از صرافی ها آماری تعجب بر انگیز و بحرانی است.

یکی از کارشناسان محقق در حوزه مالی کریپتوکارنسی به نام علی مارتینز با تکیه بر اطلاعات مندرج در شرکت نقد و تحلیل گلاسنود اذعان داشت که نقدینگی رو به کاهش است. و تمایل کاربران. برای خروج دارایی ها بیشتر است.

این در حالی است که بیت کوین در چند روز اخیر در موضع نزولی و افت ارزش قرار دارد. در این حالت انتظار میرود که کاربران طبق روال دارایی ها را درون پلتفرم سیو کنند. اما این بار عملکرد کاربران خلاف حالات گذشته است. و باعث شد. تا از تاریخ 15 تا هفدهم ماه نوامبر 23 هزار واحد بیت کوین از دسترس صرافی ها خارج شود.

عملکرد نهنگ های سرمایه گذار

در ادامه پژوهش ها عملکرد یک نهنگ سرمایه گذار بر روی ارز دیجیتال بیت کوین. مجددا سرمایه گذاری خود را. از سر گرفته. و به اندازه 200 میلیون دلار به دارایی های سابق خود اضافه کند.

با مقایسه کلی و قرار دادن حجم بیت کوین خارج شده. از صرافی ها در یک کفه ترازو و در مقابل بیت کوین های اضافه شده توسط نهنگ های سرمایه گذار در کفه دیگر ترازو مشاهده میکنیم که بیت کوین های خارج شده از صرافی با اختلاف، بیشتر است.

و هم اکنون تعداد بیت کوین های زیادی نقد شده است. این رخداد تاثیر خود را در کاهش فشار فروش نشان میدهد.

بررسی سود و زیان سرمایه گذاران و تاثیر آن بر نقدینگی صرافی ها

مجددا نگاهی به عملکرد بیت کوین در چند وقت اخیر می اندازیم. از اطلاعات  پیدا است. که این دارایی در اوایل هفته قبل با ارزش 69000 دلار قرار داشت. و طی ده روز از گذشت این نرخ افت 20 درصدی ارزش را تجربه کرد. که این افت ارزش باعث ضرر عده زیادی از سرمایه گذاران بیت کوین شد.

از دیتا دریافتی گلاسنود مشخص است. که هم اکنون بیت کوین به اندازه 17 درصد در ضرر قرار دارد. و فقط 83 درصد از آن در حالت سود قرار دارد. با این حال این روال تغییری در تصمیم هولدر های بیت کوین نگذاشته و ان ها هنوز در موضع سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی این دارایی هستند.

گلاسنود در این باره میگوید:

هودلر ها به نوسانات توجهی نمیکنند و اجازه نمیدهند که تغییرات ارزشی بازار باعث تغییر استراتژی آن ها شود.

در ادامه گلاسنود نرخ عرضه و تقاضا را در بازار مربوط به دارندگان دارایی و سرمایه گذاران کوتاه مدت دانست.

مطاب بیشتر:


فروش سهام تسلا و ارتباط آن با تغییر نرخ بیت کوین
معرفی ارز دیجیتال استلار/بررسی پلتفرم و جزییات کارکرد آن
میم کوین و میم توکن چیست؟/شوخی ها جدی میشوند!
ماینر های کشف شده تا زمان تصویب لایحه جدید توقیف باقی میمانند.
آیا چین قانون ممنوعیت استخراج را اصلاح میکند؟/لغو ممنوعیت استخراج صحت دارد؟
فردی با جاسازی ریگ استخراج اتریوم در خودرو خود اتریوم استخراج میکند!

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx