اخباراخبار اتریوم

کارمزد شبکه اتریوم کاهش پیدا کرد/35 درصد کاهش کارمزد اتریوم

کارمزد اتریوم کاهش یافت. اتریوم تلاش کرد از هفته گذشته تا کنون 35 درصد از مبلغ کارمزد شبکه را کاهش دهد. تا کاربران بتوانند در وضعیت بهتر تراکنش های خود را انجام دهند. هم اکنون در تاریخ انتشار این مقاله به طور میانگین به ازای هر انتقال به اندازه 0.0099 اتر یا 30.85 تا 33.04 دلار است.

اتریوم توانست با کاهش حجم 35 درصدی نرخ کارمزد هایش کاهش دهد. اما همچنان به نسبت سایر پلتفرم های فعال در خانواده مالی کریپتوکارنسی هزینه کارمزد بالایی دارد.

هفت روز پیش اتریوم برای کاربران به ازای هر تراکنش ETH 51.24 دلار برای کاربران لحاظ کرد. امروز پس از اعمال تغییرات در میزان کارمزد ها به ازای هر تراکنش 30.85 تا 33.04 دلار میپردازند. و این مقدار تنها برای انتقال اتریوم است.کاربران برای تعامل با یک قرارداد هوشمند به سبب انتقال ERC20 یا تعویض توکن‌ها هزینه بیشتری دارد.

طبق آمار سایت تحلیلی bitinfocharts.com هم اکنون در تاریخ 19 ژانویه سال میلادی 2022 به اندازه 30.85 دلار برای هر تراکنش میباشد.

و در ادامه با استناد به اطلاعات همین سایت میانگین کارمزد در شبکه اتریوم با در نظر گرفتن بالاترین کارمزد پرداخت شده تا پایین ترین کارمزد هم اکنون در 19 ژانویه 2022 در اندازه 14.78 دلار به ازای هر تراکنش ثبت شد. این در حالی است. که میانگین هزینه گاز 0.0047 اتر یا 14.78 دلار برای هر انتقال است.

معیارهای ثبت کارمزد گاز اتریوم با اندازه متوسط ​​در 10 ژانویه 2022، نشان داد که این کارمزد یک بار 29 دلار در هر انتقال بوده است.

استخراج

هم اکنون در بخش استخراج در مقایسه بیت کوین با اتریوم به عنوان دو رقیب که در رده اول و دوم جدول کریپتوکارنسی در حال فعالیت هستند. پاداش استخراج اتریوم 14 درصد بیشتر از بیت کوین است.

اطلاعات ثبت شده این گونه روایت میکند که اتریوم از دسته دارایی هایی است که هزینه های درون شبکه ای کمتری را در بستر خود دارد. اما بلاک چین آن هزینه بالاتری را از کاربران دعوت میکند. شاخص‌ها در 19 ژانویه نشان می‌دهند که شبکه بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته 76.3 میلیون دلار پاداش استخراج‌کننده داشته است، در حالی که اتریوم 87.1 میلیارد دلار پاداش استخراج‌کننده را به دست آورده است.

منبع:bitcoin.com

مطالب بیشتر:


موسسه تحقیقاتی دلفی دیجیتال فانتوم را دارایی آماده جهش تفسیر میکند
رشد 163 درصدی هارمونی/3 دلیل مهم جهش توکن ONE
در 20 روز آینده به طور مستقیم از ارز دیجیتال در واردات و صادرات استفاده میشود
پس از رشد ADA معاملات کاردانو از اتریوم هم بیشتر شد
پیش بینی پذیرش گسترده تر بیت کوین از سمت سایر کشور ها در سال 2022

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx