اخباراخبار جهان

کمپانی ماشین ساز فراری به دنبال ورود به دنیای NFT ها است

مدیر اجرایی فراری به تازگی در خصوص NFT ها اظهار نظر کرد. او صنعت بلاک چین و توکن های غیر مثلی را فناوری نوین و قابل توجه خواند. و گفت که احتمالا خودرو های اسپرت لوکس این مجموعه تلاش میکند. تا به جمع خانواده مالی کریپتوکارنسی و فناوری های نوین آن بپیوندد.

بندتو ویگنا(Benedetto Vigna)، مدیر عامل فراری در خصوص عملکرد این کمپانی در سه ماه پایان سال میلادی 2021 توضیح داد. و عنوان کرد که این کمپانی تمایل دارد در فرصت پیش رو بر دنیای وب 3 و متاورس متمرکز شود.

هم اکنون دراین خصوص تلاش کردیم. تا با تقویت روابط کاری با مجموعه هایی نظیر آمازون وب سرویس در ولز مقدمات شروع فعالیت در دنیای مجازی وب 3 را فراهم کنیم.

مدیران ارشد مکپانی ماشین ساز فراری در این باره گفتند. که فناوری های نوین مانند بلاک چین، وب 3 و هم اکنون NFT ها که به تازگی پا به عرصه فناوری گذاشته اند. برای فراری جالب و کاربردی است. وینگا با ارائه نقطه نظر خود در این خصوص گفت که این دسته از فناوری ها میتواند برای شرکت ما مفید و به نوعی دید ما را نسبت به آینده و توسعه برندینگ در حیطه کاری خود باز کند.

وی در این خصوص گفت:

به نظر من ما باید در حوزه فناوری های نوین تحقیق و پژوهش کنیم. تا بدینوسیله راه های استفاده از این دسته از فناوری ها در حیطه کاری خود برایمان روشن شود.

قطعا فناوری های نوین به ویژه بلاک چین، وب 3 و توکن های غیر مثلی از دسته شاخه هایی است که برای ما جالب و قابل توجه تلقی میشود.

مدیر این مجموعه در خصوص دارایی های دیجیتال و دنیای مالی کریپتوکارنسی گفت. که این صنعت روند رشد فوق العاده ای دارد. و تاکنون پیشرفت های ویژه های را از آن خود کرده است.

او در ادامه گفت. که هم اکنون برخی از رقبای فراری با وردو به دنیای مالی دیجیتال خود را جلو انداخته اند. و فراری میبایست با توجه ویژه به فناوری های نوین و سبک جدیدی از دارایی ها بعضی دارایی های دیجیتال بتواند خود را در موقعیتی قرار دهد. تا از رقیب های خود پیشی بگیرد.

منبع:cryptopotato

مطالب بیشتر:


چگونه در متاورس زمین دیجیتال بخریم؟ /از کجا زمین مجازی متاورس بخریم؟(در تب جدید مرورگر باز می شود )
دادستان کشور: مکاتبات لازم برای قانون گذاری ارز های دیجیتال صورت پذیرفت(در تب جدید مرورگر باز می شود )
امنیت بلاک چین | بلاک چین و امنیتی که به همراه می آورد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جک دورسی در کنفرانس مایکرواستراتژی از بیت کوین دفاع میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx