اخباراخبار ایران

دادستان کشور: مکاتبات لازم برای قانون گذاری ارز های دیجیتال صورت پذیرفت

محمد جواد منتظری به عنوان دادستان کل کشور در خصوص قانون گذاری ارز های دیجیتال برای سرمایه گذاری بر روی این دارایی ها گفت که به زودی باید حوزه مالی ارزهای دیجیتال قانونمند شود.

ما به عنوان مقام مسئول کلیه مذاکرات لازم را به سبب قانون گذاری این دسته از دارایی های نوین با مجلس و بانک مرکزی انجام دادیم. از این رو به مردم و فعالان حوزه مالی کریپتو کارنسی هم در بخش سرمایه گذاری و هم در بخش معاملات پیشنهاد میکنم. تا صدور قوانین جدید به سبب قانون گذاری ارز های دیجیتال از فعالیت در این بستر خودداری کنند.

بر اساس گزارش ها از منابع خبری حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد منتظری در سمت دادستان کل کشور. طی حضور در مراسم بازدید از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه. با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات در مورد دارایی های دیجیتال و رمز ارز ها پاسخ داد.

وی با اشاره مستقیم به لزوم ساماندهی ارز های دیجیتال و توضیح در خصوص آن پروژه گفت:

ارز های دیجیتال بستری نوین و البته خطرنک اند. کاربران زیادی به سبب پلتفرم نادرست برخی از ارز ها و البته نا آگاهی خودشان دچار ضرر و زیان بسیار از این فضای مالی شده اند.

عدم آگاهی و استفاده از بستر های نادرست میتواند چاش های مالی فراوانی را برای کاربران ایجاد کند. و در نهایت آنها را در وضعیت ورشکسته از میدان به در برد.

محمد جواد منتظری ادامه داد:

برای ایجاد بستر مناسب سرمایه گذاری دیجیتال مکاتبات لازم را با دو نهاد درگیر یعنی مجلس شوری اسلامی و بانک مرکزی جمهوری اسلامی را انجام داده ایم. تا هرچه سریع تر بتوانیم با قانون گذاری ارز های دیجیتال فضای امن را در اختیار کاربران قرار دهیم.

وی افزود:

پیشنهاد ما به مردم این است که برای دریافت یک بستر امن معاملاتی از سمت دولت کمی صبر و حوصله به خرج دهند و با ورد عجولانه خود به معرکه ارز های دیجیتال خود را مال باخته نکنند.

و در نهایت تاکید کرد:

با تعجیل در فرایند سرمایه گذاری و اعتماد اشتباه به بستر های معاملاتی دارایی های خارجی تنها حجم پرونده های دادگستری بالا میرود.

 

منبع:yjc

مطالب بیشتر:


رشد 6700 درصدی سهام یک شرکت با انجام عملیات استخراج بیت کوین
لینک دانلود فیلم “اسپایدر من” حقه ای برای استخراج ارز دیجیتال مونرو
چه شهر هایی بیشترین آمار استخراج غیر قانونی ارز دیجیتال را دارند؟
تا کنون 90 درصد از دارایی بیت کوین استخراج شده است.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx