اخباراخبار بیت کویناخبار جهان

جک دورسی در کنفرانس مایکرواستراتژی از بیت کوین دفاع میکند

جک دورسی یک فعال برنامه نویس و از اینفلوئنسر های بازار مالی دیجیتال است. وی بنیان گذار توییتر است و به تازگی از سمت مدیرعامل توییتر انصراف داده و به سبب علاقه شخصی خود به بیت کوین و دارایی های دیجیتال هم اکنون در بخش توسعه بیت کوین و بلاک چین شبکه مشغول فعالیت است.

این چهره در اولین حضور رسانه ای خود پس از کناره گیری از توییتر با حضور در کنفرانسی مشترک از سمت کمپانی مایکرواستراتژی برای شرکتهای مرتبط برگذار شد. در خصوص بیت کوین و خدمات آن در جامعه امروز برای کاربران صحبت کرد. وی در این سخنان از کاربرد بیت کوین و نحوه حل مسئله این دارایی سخن به میان آورد.

جک دورسی در صحبت های خود با مایکل سیلور که خود در سمت مدیریت عامل مایکرواستراتژی مشغول فعالیت است و از طرفداران پروپاقرص بیت کوین به شمار میرود گفت:

بیت کوین همان دارایی است که باعث شد ما امروز به رشد ارزی دست پیدا کنیم.

وی در این خصوص گفت که هم اکنون نیاز روز جهان یک دارایی واحد است. تا بتوانند سهولت نقل و انتقالات را در سراسر جهان فراهم آورند. این چیزی است که امروز بشر به آن نیاز دارد. و سیاست گذاری ها نباید تاثیری در توسعه این نسل جدید از دارایی ها داشته باشد.

او با پر رنگ تر کردن امنیت مالی بیت کوین و شفافیت عمکرد بلاک چین این دارایی گفت:

هم اکنون در نظام مالی سنتی چنین نظام متن بازی برای دارایی ها ترتیب داده نشده است. با این که مدت ها است شرکت ها و مردم در بستر بانک ها عملیات مالی خود را به انجام میرسانند.

اما هیچ گزارش روند دارایی و سیستم نقل و انتقال مالی به سبب شفاف سازی تراکنش ها ارائه نشده است.در حالی که بیت کوین چیزی خلاف این حالت است.

تراکنش ها و کارمزد ها به طور واضح قاتبل رویت است. همین موضوع عاملی مهم در نظام پولی و مالی است.

او در خصوص سرعت پایین تراکنش های بیت کوین گفت که بیت کوین توسعه میابد. و سرعت توسعه این دارایی در مقایسه با دارایی هایی مانند اتریوم کند تر است. باید توجه داشت که رشد کند در پلتفرم مالی میتواند به نفع دارایی باشد. چرا که ایمن تر و قابل پیش بینی است.

جک دورسی در سخنان خود خطاب به کارپردازان و صاحبان کسب و کار گفت که اگر بستر های سرمایه و کسب و کار شما به گونه ای است که از این دارایی استفاده نمیکنید اما باید در خصوص بیت کوین بدانید. تا بتوانید در موقعیت های طلایی کسب  کار خود را به صورت بالقوه با بیت کوین بهبود دهید. او در ادامه گفت که اکوسیستم هایی که محوریت بیت کوین را دارند به نسبت سایرین کلیدی تر خواهند بود.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


استخراج بیت کوین و زمزمه های تبدیل روند استخراج به حالت غیر متمرکز(در تب جدید مرورگر باز می شود )
جک دورسی با توییتر خداحافظی میکند/کناره گیری جک دورسی(در تب جدید مرورگر باز می شود )
زمزمه های جک دورسی با تایید یک پارچه سازی توییتر با شبکه لایتنینگ بیت کوین(در تب جدید مرورگر باز می شود )

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx