اخباراخبار آلت کوین ها

ویتالیک بوترین یک میلیون دلار سرمایه در اختیار دوج کوین قرار داد

مت والاس به عنوان یکی از سرمایه گذاران میم کوین محبوب یعنی دوج کوین در اطلاعیه ای جدید عنوان کرد. که ویتالیک بوترین به عنوان توسعه دهنده اتریوم مبلغ بالایی از سرمایه خود را در اختیار بنیاد دوج کوین قرار داد.

بر اساس این اطلاعیه از مت والاس ویتالیک بوترین که خود یکی از توسعه دهندگان بلاک چین مطرح در حوزه مالی دیجیتال است. من قبل از این با ملحق شدن به تیم دوج کوین به عنوان مشاور اثرات مثبت خود را بر این پلتفرم گذاشت. همچنین او که یکی از سرمایه داران کلان در حوزه مالی دیجیتال است. با کمک های مالی خود میتواند تاثیرات بسزایی در توسعه دوج کوین داشته باشد.

با استناد به اطلاعیه اخیر از مت والاس گویا ویتالیک بوترین به اندازه 1 میلیون دلار اتریوم را در اختیار بنیاد دوج کوین قرار داد. تا گروه توسعه دوج کوین بتوانند این میم کوین محبوب را در ابعاد گسترده توسعه دهند. او در این خصوص کمک های شایانی به دوج کوین خواهد کرد که میتواند برای طرفداران این دارایی مهم و امید بخش باشد.

در ادامه

ویتالیک بوترین که من قبل از این هم عنوان کرده بود از پلتفمر های ارز دیجیتال مناسب حمایت میکند. در مورد کمک های مالی خود به بنیاد دوج کوین اظهار نظری انجام نداده است.

این اینفلوئنسر حوزه مالی دیجیتال در ماه آگوست سال میلادی 2021 برابر با مرداد ماه سال گذشته در سمت مشاور ارشد به تیم توسعه دهنده دوج کوین ملحق شد و فعالیت خود را در این بخش آغاز کرد.

او با همکاری خود با دوج کوین اظهار امیدوتری کرد. و در این خصوص گفت که تلاش میکند باتفاق در مشارکت و همکاری جدید خود با دوج کوین پلتفرم دوج کوین را از الگوریتم اثبات کار به اثبات سهام تغییر دهند. تا بدینوسیله بتوان بهبود مهم و کارآمدی را در اکوسیستم این دارایی ایجاد کرد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


با ریزش مجدد بیت کوین ارزش دارایی های السالوادور به یک سوم قبل رسید
دوج کوین در خطر افت ارزش قرار دارد
حمله یکی از سرمایه گذاران به منزل شخصی بنیان گذار ترا
هش ریت بالای اتریوم در وضعیت رکود ارز های دیجیتالزنجیره قدیمی ترا Terra باید برای همیشه تعطیل شود
توییتر شریک جدید خود یعنی ایلان ماسک را به نقض قانون متهم میکند

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx