اخباراخبار آلت کوین ها

توسعه دوج کوین با اثبات سهام 2022/نقشه راه دوج کوین با ردپای ویتالیک بوترین

توسعه دوج کوین با نوید ارتقا پلتفرم اثبات سهام در سال 2022 /نقشه راه دوج کوین با ردپای ویتالیک بوترین

دوج کوین یک میم کوین محبوب به تازگی از برنامه عملکرد خود در سال میلادی جدید پرده افکنی کرده است. این دارایی که برای نخستین بار برنامه کاری خود را به جامعه مالی کریپتوکارنسی ارائه داده است.

طبق برنامه ریزی اعلام شده از سمت مجموعه دوج کوین قرار است ویتالیم بوترین به جمع توسعه دهندگان دوج کوین بپیوندد. تا به دیگر اعضای مجموعه در تسهیل پروژه و حرکت به سمت تغییر پلتفرم به پلتفرم اثبات سهام کمک کند.

دوج کوین به عنوان یک مجموعه فعال به جهت ارتقاء پلتفرم بدون چشم داشت مالی تلاش کند. از این رو تصمیم به انتشار برنامه ریزی های آینده پلتفرم خود را گرفته است.

بر اساس این برنامه ریزی 8 پروژه مد نظر  است. که لیب دوج کوین (LibDogecoin) و کیف پول گیگا والت (GigaWallet) از جمله پروژه های مذکور است که در این برنامه ریزی به آن اشاره شد. در هشت سال سابقه کاری دوج کوین این اولین باری است که این میم کوین تصمیم گرفته تا برنامه آینده خود را رونمایی کند.

در اوایل ماه اوت با تصمیم توسعه دهندگان بیانیه ای امضا شد که بر ارائه برنامه های جدید و در دستور کار دوج کوین میپرداخت.  طرفداران و کاربران علاقه مند به این میم کوین نیز با عنوان انتظارات خود مجاز به امضای این بیانیه بودند.

به علاوه دوج کوین به همراه جدید مجموعه یعنی ویتالیک بوترین به عنوان توسعه دهنده حامی به سمت انتقال پلتفرم به اثبات سهام به خود میبالد. و اظهار خوشنودی میکند که هم بنیان گذار اتریوم را در تیم اعضای هیئت مدیره خود مشاهده میکند.

بنیاد دوج کوین در ادامه برنامه توسعه خود عنوان داشت:

با کمک ویتالیک بوترین تلاش میکنیم تا با ارائه خدمات جدید دوج کوین را به عنوان دارایی منحصر به فرد به بازار مالی کریپتوکارنسی معرفی کنیم.

یکی از این خدمات تمایل پلتفرم به سمت حرکت به سمت اثبات سهام است. تا بدینوسیله . افراد بتوانند با تزریق دارایی های خود. به این یستر مالی علاوه بر مشارکت در افزایش امنیت پلتفرم. پاداشهای مالی خود را دریافت کنند.

توسعه دهندگان دوج کوین آینده را خوش بینانه متصور میشوند. و علت این حسن عقیده را گرد هم آیی و مجموع توسعه دهندگان حرفه ای در پلتفرم میداند. این گره معتقد است که دوج کوین آمادگی کامل را برای برداشت گام بلند به سمت بهبود پلتفرم خود را دارد.

در سال 2020 ایلان ماسک این گونه توییت کرد که دوج کوین دارایی است که پتانسیل انتخاب به عنوان ارز آینده کره زمین را دارد. از این رو ایلان ماسک از اعضای تاثیر گذار در فضای مالی کریپتوکارنسی. تلاش کرد. تا  دوج کوین را به کره ماه بفرستد.

دوج کوین همان دارایی است که با نماد سگ شیبا به بازار مالی کریپتوکارنسی وارد شد. و توانست در مدت زمان کوتاهی طرفداران بیساری را به خود جذب کند.

این دارایی کار خود را از سال 2013 آغاز کرده و تا کنون  با حمایت های متعدد از سمت اینفلوئنسر های حوزه مالی کریپتوکارنسی روی پا مانده است.

هم اکنون نیز این دارایی از طریق ارائه اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود تلاش میکند تا خود را در میان کاربران فعال دارایی های دیجیتال مهم و کاربردی نمایش دهد. دوج کوین اکنون با قیمتی حدود ۰.۱۸۸ دلار معامله می‌شود و طی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۶ درصد رشد داشته است.

منبع:coindesk

مطالب بیشتر:


برترین شرکت های توسعه دهنده متاورس در جهان کدام اند؟
به گفته رییس جمهور ترکیه: قانون ارز دیجیتال در ترکیه تدوین شده است
یک سکه واحد برای پذیرش یا انتشار سکه جدید؟/توضیح مدیر عامل بایننس
جک دورسی و ایلان ماسک دو منتقد مخالف با متاورس

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx