اخباربازارهای سرمایه

به عقیده برخی کارشناسان اقتصادی بازار خرسی وضعیت مناسبی است

تقریبا یک سالی است که ارز های دیجیتال حال و روز خوبی را در دنیای مالی سپری نمیکنند. این دارایی ها به دلیل فشاری که در این چند وقت متحمل شده اند. به عقیده گروهی از سرمایه گذاران حوزه مالی دیجیتال این بازار خرسی که بر دارایی های دیجیتال سایه افکنده مطلوب است.

صبح روز گذشته، برتراند پرز (Bertrand Perez)به عنوان یکی از فعالان وب 3 در عنوانی گفت که اصلاحات بازار عاملی مهم و تاثیر گذار در حذف پلتفرم هایی است که کیفیت پایینی در بازار دیجیتال دارند. همین موضوع یک قانونی است که که دارایی های دیجیتال برای پلتفرم ها فراهم کرده است. که باعث میشود هر پلتفرم مالی که پا به خانواده کریپتو کارنسی میگذارد از خود ساختاری مطلوب و کاربردی به جای بگذارد. در غیر این صورت در جریان اصلاحات بازار از میدان به در میشود.

در ادامه

برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، در سمت مدیر عامل دارایی ریپل به خطاب به سرمایه گذاران دارایی های دیجیتال گفت که با این که در چند وقت اخیر شاهد سقوط ارز های دیجیتال بودیم. اما با رویداد های اخیر دارایی های دیجیتال را قضاوت نکنند. و عملکرد این چند وقت را مبنای کارکرد و کاربرد این دارایی ها ندانند. وی معتقد است، با این که دارایی ها دیجیتال بازاری پر نوسان است. اما در روند های صعودی بازدهی خوب و سودرسانی بالایی دارند.

با نگاهی به عملکرد بازار مالی و ارز های دیجیتال بعد از این که دارایی های دیجیتال تا سقف 3 تریلیون دلاری بالا میرود در اوایل ماه نوامبر 2021 یعنی تقریبا اواسط ماه آبان سال 1400، نرخ سرمایه گذاری در این بخش به اندازه 1/18 تریلیون دلار کاهش ارزش در این بخش مشاهده میشود. هم اکنون بیت کوین به عنوان ارز برتر جدول رده بندی کریپتوکارنسی امروز روز خوبی نداشت و به اندازه 28.336 دلار افت را تجربه کرد.

عملکرد ارز های دیجیتال در بازار خرسی

هم اکنون دارایی های دیجیتال در پایین ترین حد ارزشی خود هستند. اما این اولین باری نیست که ارز های دیجیتال در این وضعیت قرار میگیرند. با نگاهی به سابقه دارایی های دیجیتال در سیکل نزولی سابق هم ارز های دیجیتال به همین منوال عمل کردند. و داده ها روند احساسات بازار را مشابه وضعیت الان روایت میکنند. از این رو بسیاری از مفسران و تحلیل گران بازار مالی کنونی را مشابه قبلی میدانند. و به دنبال رخداد های مشابه دیگر هستند.

اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد اجرایی Guggenheim در خصوص ارز های دیجیتال و روند آن گفت:

پیش بینی میکنم که بیت کوین در آینده نزدیک هم مجددا درگیر وضعیت نزولی شود. من حدس میزنم که این دارایی نرخ 8000 دلاری را هم تجربه کند.

و در ادامه آنتونی اسکاراموش (Anthony Scaramouch) روند بیت کوین و افت ارزش این دارایی را تا حد 18000 دلاری پیش بینی کرد.

منبع: u.today

مطالب بیشتر:


بازار گاوی و خرسی چیست؟ چه زمانی می‌توان گفت بازار گاوی یا خرسی رخ داده است؟
بورس اوراق بهادار آمریکا تصمیمات جدیدی برای بازار ارز های دیجیتال گرفت
مراقب تله های خرسی در مسیر معاملاتی خود باشید

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx