اخبار

ایلان ماسک : دوج کوین در آینده نزدیک ارتقا پیدا میکند/نسخه جدید دوج کوین

ایلان ماسک بر ارتقا دوج کوین تاکید کرد.

در پی گزارش کریپتو اسلیت اخبر های جنجالی در مورد توییت های اخیر ایلان ماسک و مت والاس که هر دو از حامیان دوج کوین هستند. خبر هایی از به روز رسانی دوج کوین دیده میشود. این اخبار حاکی از بهبود زیاد این رمز ارز در آپدیت جدید آن است. به طوری که گویا قصد تسلط بر بازار کریپتو را دارد. این توییت در تاریخ 9 ژولای به انتشار درآمد. یعنی هجدهم تیر ماه سال هزار و چهارصد. در این پیام ها گزارشاتی از نسخه جدید در مورد قابلیت های بهتر مثل افزایش یافتن سرعت انجام تراکنش ها و ارزانتر شدن کارمزد های شبکه  صحبت شده است.

از طرفی مت والاس یکی دیگر از حامیان دوج کوین با انتشار مطالب بسیار در خصوص دوج کوین و عملکرد آن و بررسی ارزهای دیجیتال در صفحه یوتوب‌اش توانسته خود را یکی از تولید کنندگان محتوی در فضای یوتویوب مطرح کند.

نوشته های مشابه
مت والاس

مت والاس در تاریخ 9 ژولای توییتی را منتشر کرد. که این توییت جنجالی را در خصوص دوج کوین به پا کرد. در واکنش به این توییت ایلان ماسک اظهاراتی مبنی بر آپدیت جدید دوج کوین عنوان کرد. ایلان ماسک لقب “دوج فادر” به معنی پدر دوج کوین را به خود نسبت داده است. او بر این باور است. که آپدیت جدید دوج کوین بر روی نظر عوام در خصوص محبوبیت این کوین تاثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

این به روز رسانی به رفع مشکلات مهم پرداخته است. و با رفع آنان احتمال رقابت دوج کوین با دو ابر قدرت مثبت بیت کوین و اتریوم بالا خواهد رفت.

تراکنش های دو ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم زیر ساختی چند لایه دارند. در این زیر ساخت تراکنش ها با هزینه بالا و در مدت زمان طولانی به انجام میرسد. دوج کوین ارزی است که لیاقت بر طرف کردن این دو مشکل بنیادی را دارد. این ارز با انتقال تراکنش ها به لایه دوم این هدف را محقق خواهد کرد.

بیت کوین

هم اکنون دو ارز دیجیتال پیشتاز یعنی بیت کوین و اتریوم با دو مشکل مهم و تعیین کننده به رقابت با سایر ارز ها می‌پردازند. بیت کوین با عملکردی بر پایه اثبات کار سرعت تراکنش های آن پایین بوده و این خود یک مشکل جدی برای آن خواهد بود. توسعه دهندگان آن احتمالا  با کمک به روزرسانی تپروت به آنالیز و بهبود شبکه بیت کوین خواهند پرداخت.

اتریوم

و در مقابل ارز دیجیتال اتریوم که یکی از ارز های محبوب در میان مخاطبان است. دارای کارمزد های بالا برای انجام تراکنش های خود است. این مسئله نیز هم برای شبکه و هم کاربران آن از جمله سرمایه گذاران و تریدر ها ایده آل نبوده است. که توسعه دهندگان برای حفظ جایگاه خود در مقابله با ارز های جدید بایستی زودتر به حل مسئله بپردازند تا بتوانند در نسخه های جدید مشکل را رفع کنند. دراین خصوص فعلا حرکتی از تیم توسعه اتریوم رویت نشده و گویا فعلا به روز رسانی در کار نخواهد بود.

ایلان ماسک فرد پر چالش و تاثیر گذار در فضای کریپتوکارنسی با توییت های گوناگون تاثیرات مختلفی بر بازر کریپتو می‌گذارد. معمولا پیام های حمایتی وی از یک ارز مثل دوج کوین باعث افزایش تقاضا در این فضای رقابتی میشود. که به طبع نرخ قیمت آن ارز را بالا میبرد. ایلان ماسک آرزوی تبدیل دوج کوین به ارز دیجیتال بین المللی رادر سر می‌پروراند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx