اخباراخبار بیت کوین

بالغ بر 2 میلیارد دلار بیت کوین از صرافی های متمرکز خارج شد

بر اساس گزارش های جدید از پلتفمرم Glassnode  در خصوص نقدینگی و سپرده گذاری های کاربران این بخش پیدا است که صرافی های متمرکز که خود  ارائه دهنده خدمات مالی کریپتوکارنسی هستند. از وجوه کاربران در راستای اقدامات خود استفاده میکنند.

اخیرا دیده میشود که سرمایه گذاران بسیاری در فضای مالی کریپتوکارنسی تصمیم میگیرند که دارایی های خود ار از روش های متعددی (اغلب به صورت غیر حضوری و بدون کمک صرافی ها و به صورت خصوصی) ذخیره سازی کنند.

این رخداد در میان کاربران در حال توسعه است. هم اکنون نیز به تازگی به اندازه 2 میلیارد دلار از دارایی های دیجیتال از بستر صرافی های متمرکز خارج شد. همین موضوع میتواند تاثیر بسزایی در گردش دارایی در صرافی ها داشته باشد. که از مهم ترین عوامل و تاثیر گذار ترین عامل بر نقدینگی بازار به شمار میرود.

بر اساس اطلاعات فوق حجم 1.9 میلیارد دلاری که تنها در مدت 24 ساعت قبل از دسترس خارج شد تقریبا به اندازه 1 میلیارد دلار آن مربوط به صرافی ارز دیجیتال بود. با این حال نمیتوان تاثیر اتریوم و تتر و تاثیر آن در افزایش نقدینگی نادیده گرفت. اما به صورت کلی ضرر خروج دو میلیارد دلاری بیت کوین را جبران نمیکند.

چرا اهمیت گردش مالی و تبادل ارزش بالا است؟


از حجم دارایی های کاربران به ویژه ارز هایی نظیر بیت کوین میتوان در صرافی های متمرکز احساسات بازار را سنجید که خود اطلاعات مهمی در تغییر روند ها دارد. حجم سرمایه های انباشت شده مشخص میشود و در نهایت سهولت تشخیص تغییر روند بالا میرود. و شانس سود به صورت مضاعف میشود.

اما در حالی که دارایی ها از دسترس صرافی ها خارج شود. و حجم دارایی های بیرون صرافی قابل ملاحظه باشد نمودار ها اطلاعات درستی به سرمایه گذاران نمیدهند. چون با افزایش نوسانات فشار بیشتری را نمایان میسازد. و نرخ عرضه و تقاضا را با اعداد و ارقامی غیر نزدیک روایت میکند. که در جریان نوسانات مکرر دارایی های دیجیتال نوسانات را به عوامل غیر وابسته میکند.

بیت کوین و ارزیابی عملکرد آن


بیت کوین به عنوان ارز تراز اول جدول رده بندی سرمایه کریپتوکارنسی در هفته قبل 5 درصد افت ارزش را تجربه کرد.و هم اکنون در بازار جهانی در نرخ 40,308 دلار در گردش است.

منبع: U.today

مطالب بیشتر:


بازارهای بیت کوین عمیق ترین اصلاح را به ثبت رسانده اند.
صرافی های ارز دیجیتال | معتبرترین صرافی های دنیا کدام اند؟
تنها 59% از توکن شیبا اینو در دست کاربران در گردش است.
چرا حجم تراکنش های دوج کوین تا 90% افت کرده است؟

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx