اخباراخبار قانون گذاری

FCA از دسترسی صرافی بایننس به شبکه پرداخت بریتانیا نگران است

FCA یه عنوان یک مرجع نظارتی در انگلستان و تحت نظر وزارت خزانه‌داری و پارلمان بریتانیا دیدگاه مناسبی در خصوص دستیابی به شبکه پرداخت بریتانیا از سمت صرافی بایننس ندارد.

این مجموعه درباره دسترسی های صرافی بایننس به دارایی ها به ویژه دسترسی های اخیر به سبب معاهده ها و پیمان های اخیر این گروه مالی دیجیتال صحبت کرد. و از مقامات خواست تا در این خصوص دقت بیشتری را صرف کنند.

نوشته های مشابه

فعالیت های صرافی بایننس


این گروه خدمات رسان دارایی های دیجیتال که یکی از محبوب ترین بستر های خدمات ده در حوزه مالی دارایی های دیجیتال برای سهولت کاری کاربران خود به تازگی با گروه پرداخت آسان پی سیف Paysafe  در بریتانیا معاهده ای را امضا کرد. تا بدین منظور بتواند برای کاربران بریتانیا ار جمله کسب و کار های فعال و مصرف کنندگان سیستم پرداخت سریع را در دسترس قرار دهند.

که با این اقدام گروه جامعه کاربری بایننس میتوانند در بستر این صرافی بزرگ از طریق سیستم آسان پرداخت پی سیف وجوه را به حساب خود بریزند. که این موضوع میتواند در فرایند کاری فعالان، سرمایه گذاران و معامله کنندگان تسهیل سازی مهمی باشد.

در پی این حرکت FCA مرجع وزارت خزانه داری پارلمان بریتانیا در خصوص دسترسی های اخیر برای صرافی بایننس ابراز نگرانی و تردید کرد. اگرچه اختیارات مالی در این معاهده محدود است. اما باز هم FCA را قانع نکرد. و این گروه هم چنان در موضع منفی در برابر صرافی بایننس قرار دارد.

FCA در این خصوص گفت:

سیستم آسان پرداخت پی سیف دقیقا میداند که نگرانی های ما در خصوص دسترسی های بایننس به چه بخشی مربوط میشود.

از این رو تلاش میکند تا با نظارت دقیق خود این صرافی و اقدامان آن را زیر ذره بین قرار دهد. و دقت بالایی را در فرایند کاری به خرج دهد.

در این خصوص بایننس این گونه واکنش نشان داد:

ما در خصوص تعهدات خود در متن معاهده جدی هستیم. و تمامی همکاری های مورد نظر را با تنظیم کننده ها به عمل خواهیم آورد. ما به دنبال انطباق کاری دقیق در این قرارداد هستیم.

سال گذشته FCA با نقطه هدف قرار دادن صرافی بایننس گفت که این مجموعه اجازه فعالیت در این کشور را ندارد. و از پی آن دیگر تنظیم کنندگان و موسسات مالی گوناگون از نظر این سازمان پیروی کردند.

منبع: Coindesk

مطالب بیشتر:


وزیر سابق بریتانیا میگوید کریپتوکارنسی یک بستر قمار بازی است/(در تب جدید مرورگر باز می شود )
معامله گران ارز دیجیتال زیر نظر بانک‌های هندی(در تب جدید مرورگر باز می شود )
با توسعه پذیرش ارز های دیجیتال انگلستان سخت گیرانه تر عمل میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
3 رخداد مهم و ویرانگر برای دارایی های دیجیتال/بیت کوین کاهش پیدا میکند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx