اخبار

Coinbase برای جمع آوری 1.25 میلیارد دلار از طریق اوراق بهادار بدهی برای سرمایه گذاران نهادی

با ادامه عملکرد کم سهام در بورس ارزهای رمزنگاری شده Nasdaq ، کوین بیس به دنبال تزریق نقدی 1.25 میلیارد دلاری از سرمایه گذاران نهادی است.

Coinbase برای جمع آوری 1.25 میلیارد دلار از طریق اوراق بهادار بدهی برای سرمایه گذاران نهادی است.

صرافی رمزنگاری مستقر در ایالات متحده Coinbase در تلاش است تا 1.25 میلیارد دلار وجوه خود را از طریق پیشنهاد خصوصی پیشنهادی برای خریداران سازمانی جمع کند.

طبق اطلاعیه ای در 17 مه ، این پیشنهاد به صورت یادداشت های ارشد قابل تبدیل به سررسید 2026 خواهد بود ، فقط برای سرمایه گذاران موسسه ای که حداقل 100 میلیون دلار اوراق بهادار منتشر شده توسط شرکت های دیگر را مدیریت می کنند ، در دسترس خواهد بود. این سرمایه گذاران طبق قانون 144A قانون اوراق بهادار ایالات متحده تعریف شده اند.

اسکناس قابل تبدیل ارشد ، تضمین بدهی است که به دارنده آن حق می دهد تا جریان پرداخت سود را پرداخت کند. Coinbase شرایط خاص ارائه شده را بیان کرد:

Coinbase همچنین انتظار دارد که به خریداران اولیه اسکناس یک گزینه 30 روزه برای خرید حداکثر 187.5 میلیون دلار مبلغ اصلی اسکناس صرفاً برای پرداخت بیش از حد تخصیص پول اعطا کند. اسکناس ها از تعهدات بزرگ Coinbase و بدون ضمانت هستند ، با توجه به سود آنها قابل پرداخت نیمه سالانه معوقه است و در تاریخ 1 ژوئن 2026 به بلوغ می رسد ، مگر اینکه زودتر خریداری ، بازخرید یا تبدیل شود. اسکناس ها در انتخاب Coinbase به پول نقد ، سهام سهام عادی کلاس A Coinbase یا ترکیبی از آن قابل تبدیل خواهند بود. “

طبق اعلامیه ، سود و تبدیل اولیه به قیمت پیشنهادی تعیین می شود. از زمان انتشار خبر عرضه ، بازارها همچنان به سهام ضعیف نسبت به سهام Coinbase (COIN) واکنش نشان می دهند ، این سهام همزمان با کاهش 35 درصدی قیمت بیت کوین (BTC) به 245 دلار کاهش یافته بود.

عملکرد ناچیز کوین علیرغم نتایج استثنایی سه ماهه اول بورس ، که یک هفته قبل از لیست مستقیم شرکت در Nasdaq در اواسط ماه آوریل منتشر شد ، ادامه دارد. حجم معاملات 276٪ افزایش داشت که درآمد سه ماهه 1.8 میلیارد دلار رسیده است.

با این حال ، برخی از تحلیلگران قضاوت می کنند که قیمت سهام Coinbase احتمالاً تا 100 دلار کاهش می یابد و ادعا می کنند که “بعید به نظر می رسد این شرکت انتظارات سود آینده را که در قیمت سهام پخته شده است برآورده کند.” این تجزیه و تحلیل به این انتظار بستگی دارد که حتی با درآمد چشمگیر Q1 ، رقبا و لیست های احتمالی عمومی آینده توسط سایر شرکت های رمزنگاری احتمالاً درآمد آینده آن را کاهش می دهد.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx