اخباراخبار جهان

پلتفرم مالیاتی TurboTax بازپرداخت خود را به صورت ارز دیجیتال میپذیرد

پتفرم مالیاتی TurboTax  به تازگی خبر هایی مبنی بر پذیرش ارز های دیجیتال برای سهولت بازپرداخت فرستند های آمریکایی به گوش میرسد. بر اساس این تصمیم فرستنده ها میتوانند از طریق ارز های دیجیتال به واسطه صرافی کوین بیس واریزی ها را به انجام برسانند.

این خبر در عنوانی از سمت صرافی کوین بیس در روز گذشته منتشر شد. بر همین اساس کوین بیس عنوان کرد. افرادی که اظهارنامه مالیاتی خود را در TurboTax  تکمیل کردند. این امکان را دارند تا تا از طریق پلتفرم مالیاتی TurboTax واریزی ها و بازگشتی ها را به حالت دارایی های دیجیتال. مانند بیت کوین و دیگر ارز های مورد تایید در فضای مالی کریپتوکارنسی دریافت کنند.

در ادامه این خبر صرافی کوین بیس گفت که کاربران این شبکه وجوه خود را از روش های گوناگون من جمله واریز پول فیات در حساب کوین بیس بدون لحاظ هیچ کارمزدی تبدیل به ارز دیجیتال خواهند کرد.

عملکرد صرافی کوین بیس


طبق گزارش های نیویورک تایمز کوین بیس پیشنهاداتی را به سبب همکاری با پلتفرم مالیاتی ایالتی و فدرال نیز عنوان کرده است. در روزمه کاری صرافی کوین بیس همکاری های متعددی نظیر کار با پلتفرم محاسباتی CoinTracker به چشم میخورد. تا بتوانند باتفاق برای کاربرای به جهت اعلام سود و زیان سرمایه شان فرم های مرتبط را طراحی کنند.

هم اکنون اخرین زمان پر کردن اظهارنامه های مالیاتی تا تاریخ 18 آوریل(29 فروردین 1401) در نظر گرفته شد. تا سپری شدن این مدت زمان تعداد زیادی از پلنتفرم ها تلاش میکنند تا پیشنهادات خود را برای جلوگیری از ممیزی های پیش رو فزایش میدهند.

کمپانی TaxBit که یک مجموعه فعال در زمینه مالیات دارایی های دیجیتال است. در ماه ژانویه سال میلادی جدید گفت که به تازگی شبکه ای از شرکت های مستقر در آمریکا به جهت سهولت ارائه گزارش ها و اظهار نامه های مالیاتی مستقر شده اند.

هم اکنون با استناد به مصوبت جدید هیئت دولت ایالت متحده آمریکا مبادلات. خرید و فروش و سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال از دسته گروه های واجدالشرایط اخذ مالیات است. که احتمالا چیزی به اندازه 20% از سرمایه هر کاربر میباشد. و برای هولدر های این بخش حجم کمتر مطابق با صفر در نظر میگیرند.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


تصویب لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری با مالیات کریپتو(در تب جدید مرورگر باز می شود )
شبکه مالی ارز های دیجیتال در سال جدید با 10 تغییر مهم بهبود پیدا میکنند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
اعضای داخلی صرافی “کوین بیس” بیش از 90 میلیون دلار سهام خود را فروخته اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )
صرافی کوین بیس توکن های مبتنی بر سولانا را به لیست دارایی ها میافزاید(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx