اخباراخبار جهان

کوین بیس به مدت 4 هفته تعطیل میشود/توضیحات مدیر منابع انسانی این صرافی

صرافی مطرح کوین بیس در اطلاعیه ای عنوان کرد. که در سال میلادی جدید تمایل دارد با در نظر گرفتن فرصت های مرخصی برای کارپردازان خود امکان استراحت و افزایش راندمان کاری را فراهم آورد.

این صرافی که از نهاد های مالی پر مخاطب در حیطه فعالیت های کریپتوکارنسی است. تصمیم گرفت که با در نظر گرفتن این فرصت برای کاپردازان خود در بهبود عملکرد مجموعه موثر باشد.

ال جی بروک در سمت افسران ارشد در این خصوص گفت:

به دلیل بالا بودن حجم کاری در مجموعه کوین بیس لازم است به جهت بالا بودن راندمان. فرصت های استراحت برای کارمندان فراهم شود. تا کارکنان به تجدید نیرو بپردازند.

این مسئول در وبلاگ شخصی خود گفت.

بر اساس این تصمیم شرکت کوین بیس تلاش میکند تا با مقرر کردن 4 هفته تعطیلی  برای کل سال جاری به کارمندان این امکان را بدهد. تا بعد از طی کردن شلوغی شبکه و روز های پیاپی کار متوالی فرصتی برای استراحت و  بازسازی روحیه خود پیدا کنند.

او اشاره کرد که کارمندان صرافی کوین بیس در طول سال معمولا با فشار کاری رو به رو هستند. و ساعات کاری آنان معمولا بالا تر از 40 ساعت در هفته میشود.

همین موضوع فرسودگی شغلی را به همراه دارد و موجب میشود سختی کار افزوده ایجاد کند. با توجه به این مسائل لزوم ایجاد فرصت های استراحت پر رنگ تر میشود.

وی ادامه داد:

بر اساس تجسس ها در فرایند کاری کارکنان متوجه شدیم که با شلوغی شبکه حجم کار به صورت مضاعف بالا میرود.

و در ادامه کارمندان برای دسترسی به حقوق خود و یا استفاده از مرخصی های استحقاقی های خود مجبور به حضور در محیط کار خواهند بود. تا از کار عقب نمانند.

همین موضوع تا حد قابل توجهی پایداری کارمندان را در شغل مربوطه کم میکند.

مدیران کوین بیس با مشاهده این روند تصمیم گرفتند تا در سال میلادی جدید با لحاظ کردن فرصت های استراحت این فشار کاری را تعدیل کنند.

در ادامه با نظر سنجی از کارمندان و مشاهده نقطه نظر آنها توافق های لازم به جهت اجرا سازی این طرح به عمل آمد.

کوین بیس افزود:

به نظر 4 هفته تعطیلی کامل برای این نهاد مالی مدت زمان زیادی به نظر آید اما حجم کاری کارمندان بالا است و فکر میکنیم توجه به موضوع آرامش کارمندان از مسائل مهم به نظر آید. تا بدینوسیله هم در جهت رفاه کارمندان و هم در جهت بالا بردن کیفیت خدمات گام برداریم.

توسعه دهندگان و مدیران این مجموعه مالی در حالی تصمیم به تخصیص فرصت های استراحت میگیرند. که همه روزه شاهد انصراف تعداد زیادی از کارمندان از شغل خود هستند.

این کارمندان در حالی از کار خود انصراف میدهند که شغل جایگزینی را برای خود ندارد.  در قانون کار اصطلاحا به این حالت از وضعیت” استعفای بزرگ ” میگویند.

بر اساس گزارش های کوین تلگراف در بخش حوزه مالی ارز های دیجیتال برای متخصصان این حوزه موقعیت های شغلی افزایش پیدا کرده است.

با توجه به این که اخیرا بر تعداد شرکت هایی که دارایی های دیجیتال را به درگاه پرداخت خود اضافه کردند وجود کارشناسان این حوزه ضروری و به طبع آن فرصت های شغلی افزوده میشود.

منبع:cointelegraph

مطالب بیشتر:


اجرای ممنوعیت کامل ارز های دیجیتال امکان پذیر نیست/اقتصاددان هند توضیح داد
بیت فارمز از گلکسی دیجیتال به پشتوانه بیت کوین 100 میلیون دلار وام میگیرد
شیبا بهتر است یا دوج کوین یا سیفمون؟چاک لیدل و رقابت میم کوین ها
شرکت صنعتی استخراج Canaan فعالیت های خود را در قزاقستان توسعه میدهد
سونی در مورد هدست های واقعیت مجازی خود توضیح میدهد

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx