اخباراخبار جهان

معاون سابق SEC، معاون ارشد کوین بیس میشود!

آقای اسکات باگس به عنوان معاون ارشد نظارتی برای فعالیت در کوین بیس استخدام میشود. تا بتواند سیاست های نظارتی خود را بر عملکرد این مجموعه لحاظ و آنها را در ارائه خدمات بهتر کمک کند.

بر اساس اطلاعیه ای که اسکات باگس در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت. از روز گذشته یعنی تاریخ 14 فوریه سال 2022 او وارد مجموعه میشود و کار خود را آغاز میکند. تا بتواند در سمت جدید خود کلیه سیاست ها نظارتی جهان را ساماندهی کند.

SEC

او در عنوانی در خصوص سمت جدیدش گفت که به منظور تحقق اهداف تلاش میکند. تا با بهبود در فرایند کاری حقوقی برای دارایی های دیجیتال در سراسر جهان همکاری های لازم را به صورت گسترده در سراسر جهان به عمل آورد.

او قبل از این که به کوین بیس بپیوندد. به مدت 10 سال در SEC ایالت متحده آمریکا فعال بود. و توانست عملکردی درخشان را از خود نشان دهد. او در آخرین سمت کاری خود در مجموعه سابق به عنوان معاون اقتصاد در ایالت متحده فعال بود. و هم اکنون با قبول درخواست صرافی کوین بیس از امروز رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

علاوه بر این او در رزومه کاری خود به عنوان سرپرست بخش تحلیل اقتصاد و دارایی و مدیریت ریسک را در کمیسیون بورس اوراق بهادار به عهده داشت. در بخش دیگری از فعالیت های او دیده میشود که در سمت مدیر مالی مدرسه بازرگانی مک کامبز دانشگاه تگزاس نیز مشغول به خدمات رسانی بود.

استخدام بهترین نیرو ها توسط صرافی کوین بیس


هم اکنون با ملحق شدن آقای اسکات باگس به مجموعه کوین بیس قرار است. گروه کاری جدیدی برای شروع فعالیت های او برای صرافی کوین بیس استخدام شوند. از فهرست رسمی این صرافی پیدا است. که هم اکنون در جست و جوی مدیر سیاست بین المللی هند هستند.

در ماه گذشته کوین بیس با استخدام خانم تایانا نایت در سمت مدیریت ارشد سیاست های عمومی و ناظر مالی بازار های سرمایه در این مجموعه استخدام و فعالیت خود را آغاز کرد. خانم نایت من قبل از این در کمیسیون SEC به عنوان مشاور یکی از کمیسیونر ها فعال بود.

با استناد به گزارش های سایت خبری یوتودی کوین بیس بهترین کارمندان و گزینه های فعال اقتصادی در فضای حرفه ای Web2 را جست و جو و با پیشنهادات کاری آنها را جذب گروه توسعه خود میکند.

این مجموعه در همین ماه برایان روچا را در سمت ریاست استراتژی محتوی انتخاب و به گروه کاری و توسعه صرافی ملحق کرد.

و در ادامه شالین پی که از فعالان فیس بوک با مسئولیت اخبار عمومی و محلی در این مجموعه رسانه اجتماعی را به عنوان طراح استراتژی های دیفای در کوین بیس استخدام کرد.

منبع:u.today

مطالب بیشتر:


استخدام برت ردفرن،مدیر سابق SEC در صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس(در تب جدید مرورگر باز می شود )
هکر کلاه سفید روزنه ای برای ورود به صرافی کوین بیس Coinbase Trading یافت(در تب جدید مرورگر باز می شود )
مقررات شیوه تامین برق مراکز استخراج از منابع انرژی تجدید پذیر تدوین شد(در تب جدید مرورگر باز می شود )
اعضای داخلی صرافی “کوین بیس” بیش از 90 میلیون دلار سهام خود را فروخته اند(در تب جدید مرورگر باز می شود )

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx