اخباراخبار آلت کوین ها

ارز کازماس در ماه گذشته رشد 180 درصدی را تجربه کرده است

بررسی دلایل رشد ارزشی ارز دیجیتال کازماس

.بر اساس گزارشات دریافتی از سایت کوین تلگراف ارز دیجیتال کازماس در مدت زمان 30 روزه رشد بالایی را تجربه کرده است. تحلیل گران حوزه کریپتوکارنسی این افزایش قیمت را مرتبط با اضافه شدن قابلیت هایی ویژه در این پلتفرم دانسته اند.

بر اساس گزارشات دریافتی با ارائه پروتکل لایه اول به این بازار مالی نرخ تغییرات قیمت. در ماه اوت (مرداد ماه) صعودی گزارش شده است. و روندی “همواره افزایشی” را برای پلتفرم خود رقم زده است. با بررسی دقیق تر، کارشناسان مشکل اصلی را کند بودن روال تایید تراکنش ها و تحمیل کارمزد های بالا به افراد فعال درون شبکه اتریوم تشخیص داده. و این پلتفرم با حل این دو مسئله توجه متقاضیان را به سمت خود جلب کرده است.

چرا که این نیاز برای کاربران اتریوم مهم تلقی شده و آنان از چندی قبل به دنبال پلتفرمی کاربردی تر برای انجام سرمایه گذاری بوده اند. کازماس با پشتیبانی از ساختار پلتفرم قرارداد های هوشمند، خود را د راین میان جا داده است. و این ارز با توسعه پروتکل ارتباط میان زنجیره ای (IBC) از توانایی همکاری سایر شبکه ها برای تبدیل به اینترنت بلاک چین ها بهره برده است. و خود را به یکی از ذینفعان پلتفرم تبدیل کرده است.

با بررسی داده های قیمتی، از تاریخ 20 ژوئیه تا 22 اوت (29 تیر تا 31 مرداد) از 8.87 دلار به 14.77 تبدیل شد. این سرعت رشد و تفاوت قیمت، رشد قیمتی 180 درصدی را روایت میکند. همچنین در خصوص حجم معاملات نیز در ابتدای بازه این چنین عنوان شده است که : 20 ژوئیه این حجم چیزی به اندازه 250 میلیون دلار بود. که هم اکنون تا 1.87 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است.

عوامل موثر در رشد ارز دیجیتال کازماس


با بررسی عملکرد، رشد 180 درصدی این ارز بر سه عامل دلالت دارد.

  1. ارائه پروتکل های حوزه مالی دیفای
  2. تشکیل شبکه جانبی (SideCHain) برای سهولت مبادلات کازماس با اتریوم
  3. اعلام برنامه های ساخت توکن نماینده در اکوسیستم کازماس

ارز کازماس در حوزه دیفای

حوزه مالی دیفای بستر های مالی و جذابیت های بسیاری را برای کاربران همراه دارد. در بستر حوزه مالی دیفای انجام تمامی فعالیت های مالی، مثل اخذ وام و … د رجامعه مالی غیر متمرکز، بدون واسطه ها امکان پذیر است. در ارز دیجیتال کازماس ارائه این حوزه مالی جذابیت این ارز را برای سرمایه گذاران بالا برده است. و بر روی حجم بازار این ارز تاثیر مستقیم گذاشته است.

با اضافه شدن این قابلیت پر طرفدار. نرخ تقاضا برای دریافت این ارز بال رفته، و همین امر یکی از مهم ترین دلایل رشد صعودی کازماس به شمار می آید. در به روز رسانی جدید این ارز، امکان دسترسی به سایر پروتکل های دیفای در بلاک چین کازماس فراهم شده است.

راه اندازی مسیر ارتباطی با ارز دیجیتال اتریوم

از دیگر دلایل مهم برای رشد قیمتی ارز کازماس. ترکیب سیف چین Sifchin ، با پلتفرم درون زنجیره ارز دیجیتال کازماس میباشد. با رخداد این قابلیت، سهولت و امکان معاملات به حالت درون شبکه در میان دو ارز اتروم و کازماس برای مبادلات و تبدیل آن ها به یکدیگر، مهیا شده است.

هم اکنون بهترین پروتکل بر پایه عملکرد قرارداد هوشمند توکن های غیر مثلی NFT است. که بر بستر اتریوم فعال است. با ایجاد این پل ارتباطی در میان دو شبکه رمز ارز اتریوم و کازماس، سهولت انجام تراکنش ها را بسیار زیاد و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

اضافه شدن بیت کوین به پلتفرم ارز کازماس

بر اساس اظهارات دریافتی از توسعه دهندگان ارز دیجیتال کازماس میتوان دریافت. که بیت کوین با کازماس ترکیب میشود. در این ورژن ارز کازماس، توسعه دهندگان در حال ساخت پل ارتباطی میان این ارز با بیت کوین میباشند.

توسعه و سهولت انتقالات و معاملات با بیت کوین در کنار اتریوم از دیگر عوامل مهم در آینده نگری این ارز برای طی کردن. روندی صعودی خواهد بود. چرا که کارایی شبکه را دوچندان میکند.

مطالب بیشتر


مونرو چیست؟ و چگونه تراکنش ها را غیر قابل ردیابی انجام می‌دهد؟
معرفی بهترین کیف پول نرم افزاری برای بیت کوین/بررسی والت ها
همه چیز در مورد کیف پول لجر Ledger
انواع کیف پول های اتریوم/ بررسی ویژگی و انواع آنان

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx