اخباراخبار آلت کوین ها

دوج کوین ارز مریخ/حمایت مجدد ایلان ماسک از دوج کوین

دوج کوین ارز مریخ از نظر ایلان ماسک است. او که یکی از اینفلوئنسر های تاثیر گذار در فضای مالی کریپتنوکارنسی است که با توییت های خود تاثیر های گوناگونی را بر تغییر نرخ دارایی ها میگذارد.

او دومین فرد ثروتمند در جهان شناخته شده است از زمان معرفی دوج کوین به شبکه مالی تلاش کرد از این ارز به صورت مکرر حمایت کند. ماسک دوج کوین را به عنوان یک دارایی موثر و ارزشمند میخواند و همواره بر سرمایه گذاری بر روی این میم کوین تاکید دارد.

نوشته های مشابه

ایلان ماسک در خصوص دوج کوین ارز مریخ میگوید:

دوج کوین به عنوان واحد پول مریخ بسیار دوست داشتنی است.

او با این که تلاش میکند دوج کوین را به عنوان واحد پول زندگی در مریخ معرفی کند اما پذیرش آن ها کاملا وابسته به نظر مردم میداند. در هر حال تا کنون در هیچ دوره ای دیده نشده که ایلان ماسک دست از حمایت از دوج کوین برداشته باشد.

ماسک خود را شیفته دوج کوین میخواند به طوری که در جدید تریم مصاحبه وی با Lex Fridman گفت که دوج کوین از نظر او ارزش بیشتری از بیت کوین دارد. و در پروسه سرمایه گذاری وی دوج کوین دارایی ویژه او است.

دوج کوین یک نسخه پول ارزشمند


ایلان ماسک یکی از حامیان پر و پا قرص دوج کوین چندی پیش گفت که این دارایی یک ابزار مبادله ارزشمند با پلتفرمی کارا است. حمایت های ایلان ماسک از دوج کوین سال ها است که اتفاق می افتد. این اولین باری نیست که تعریف و تمجید های ایلان ماسک در رسانه ها مشاهده میشود.

چندی پیش که رئیس کمپانی حودرو تسلا به عنوان شخصیت یال 2021 در نشریه تایمز معرفی شد. او مجددا از دوج کوین گفت و سعی کرد با عنوان “دوج کوین ارز مریخ” بر نظر فعالان سرمایه گذار در حوزه مالی کریپتوکارنسی تاثیر بکذارد.

در گفت و گوی ایلان ماسک با لکس فریدمن که حول محور دوج کوین و ارز این دارایی چرخید او گفت که مریخ سیاره ای است. که کار خود را با دوج کوین آغاز خواهد کرد. او با دیدی باز و به حالت خوش بینانه گفت که انسان موجودی است که در چند سال آینده بر مریخ فرود می آید و فرایند زندگی را در سیاره ای جدید آغاز میکند.

وی در خصوص ارز مریخی ها گفت:

این ساکنان مریخ هستند که ارز مورد قبول خود را انتخاب میکنند. اما دوج کوین یک داوطلب به عنوان یک دارایی ارزشمند در لیست گزینه ها خواهد بود

و در نهایت ایلان ماسک با مقایسه دوج کوین با سایر ارز های در دسترس گفت که دوج کوین درد سر های مقیاس پذیری را ندارد. و کارمزد های پایین آن میتواند یکی از مزایای مهم این دارایی به حساب آید.

منبع:zycrypto

مطالب بیشتر:


امارات مجرمان سایبری را 1 میلیون درهم جریمه میکند
کوین مارکت کپ شیبا اینو را پر بازدید ترین ارز خود در سال 2021 معرفی میکند.
توسعه دوج کوین با اثبات سهام 2022/نقشه راه دوج کوین با ردپای ویتالیک بوترین
سازمان سیاسی و فرهنگی هند خواستار ممنوعیت ارزدیجیتال در این کشور است

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx