اخباراخبار جهان

جشن سال نو میلادی در متاورس برگذار شد

جشن سال نو در متاورس برگزار شد. این برنامه به مناسبت سال میلادی جدید 2022 در شب تحویل سال درون دنیای متاورس برگزار میشود.

متاورس دنیای جدیدی است که حاصل فناوری بشر است. این فناوری که از آن به عنوان نسل بعدی اینترنت یاد میشود هم اکنون به عنوان  یکی از خبرساز ترین مطالب در دست افراد در حال گردش است.

متاورس که دنیایی است واقعیت مجازی به سرعت توسعه پیدا خواهد کرد و جامعه آماری زیادی از کاربران را در اختیار میگیرد.

هم اکنون نیز یکی از خبر های پر چالش برگزاری جشن سال نوی میلادی در متاورس است. در این جشن کنسرتی با اجرای پاریس هیلتون یکی از هنرمندان خواننده آمریکایی در بستر پلتفرم روبلاکس در جزیره ای به نام دنیای پاریس برگزار میشود.

کاربران این دنیای مجازی میتوانند از طریق نسخه دیجیتالی محل اقامت وی به جست و جوی کنند. افراد با شرکت در این کنسرت میتوانند به در لوکیشن مورد نظر قدم بزنند از آن مکان دیدن کنند و تجهیزات لوکس مانند قایق ها و خودرو این خواننده را مشاهده کنند.

توسعه متاورس و جشن سال نو در متاورس


هم اکنون با اطلاع روز افزاون کاربران از این نسل جدید اافراد به این خانواده مجازی می پیوندند. در میان اینفلوئنسر ها و روسای مجموعه های مطرح نیز حمایت از این فضای دیجیتالی به چشم میخورد.

تنها مارک زاکربرگ نیست که با تغییر نام کمپانی خود به حمایت و توسعه این بخش پرداخته است. این توسعه و پذیرش در میان برند هایی مانند هایلفیگر که به تولید لباس های دیچجیتال پرداخته و برند معروف نایک که هم اکنون در متاورس در شهر نایکی لند تلاش میکند که برای بازدید کنندگان خود بستر بازی داج بال را فراهم آورد. افراد با شزوع بازی در داج بال از کفش ها با برند نایک استفاده میکنند.

این اولین باری نیست که در متاورس برنامه هایی نظیر جشن سال میلادی اجرا میشود. در سال گذشته حوانندگانی مانند لیل ناز اکس و تراویس اسکات از فعالان حوزه متاورس بودند و توانستند در این دنیای مجازی کنسرت های خود را برگزار کنند.

متاورس دنیایی است که در دست توسعه دهندگان در حال تکمیل است. با توسعه ابزار آن مانند عینک های مورد نیاز و … جامعه کاربری آن افزایش و پتانسل های آن نمایان میشود.

منبع:cryptodeadline

مطالب بیشتر:


از نوسانات مکرر تا قانون گذاری ها/رشد ارز های دیجیتال در 2022 چگونه خواهدبود
خرید و فروش زمین های متاورسی در ایران با قیمت 500 میلیون تومان
“سرزمین امید” اولین گام شرکت بایدو چینی در متاورس

 

 

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx