اخباراخبار بیت کوین

BTC زیر $ 40K فرو می رود ، بیت کوین به سمت مبادلات متمرکز افزایش می یابد.

ورود زیاد بیت کوین به مبادلات متمرکز باعث پیش بینی شتاب نزولی بیشتر در شبکه های اجتماعی شده است.

BTC زیر $ 40K فرو می رود ، بیت کوین به سمت مبادلات متمرکز افزایش می یابد.

ورودی بیت کوین به مبادلات متمرکز افزایش یافته است ،باعث گمانه زنی های نزولی می شود که بازارهای رمزنگاری در حال خنثی کردن باشند.

نوشته های مشابه

Lex Moskovoski ، CIO در Moskovoski Capital ، داده هایی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد 22،917 BTC در 18 ساعت در یک ساعت به صرافی های متمرکز منتقل شده است. Moskovoski اظهار داشت که ورودی ساعتی بیشترین میزان سقوط از زمان سقوط “پنجشنبه سیاه” در مارس 2020 است.

روز گذشته 22917 بیت کوین در یک ساعت به صرافی ها واریز شد.
این ورودی ساعتی تنها با سقوط در مارس ، 2020 قابل رقابت است.
مردم می ترسند.  pic.twitter.com/uH4lBL6Onk
— Lex Moskovski (@mskvsk) May 18, 2021

با خروجی حاصل از مبادلات که معمولاً استنباط می شود دارایی های رمزنگاری برای امنیت یا پروتکل های DeFi برای تولید عملکرد به سردخانه منتقل می شوند ، جریان ورودی به عنوان دارایی هایی که به سیستم عامل های متمرکز برای فروش منتقل می شوند ، تفسیر می شود.

داده های جمع آوری شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری شیشه ای Glassnode نشان می دهد طی دو روز گذشته بالاترین سطح متوالی تولید شده برای حجم انتقال خالص بر روی بیت کوین به مبادله متمرکز پیشرو ، Binance وجود دارد. داده ها توسط ویلیام کلمنته ، تحلیلگر توییتر در 70400 پیروان خود به اشتراک گذاشته شد و باعث پیش بینی قیمت نزولی در رسانه های اجتماعی شد.

بیشترین روز ورود BTC به Binance تاکنون.
pic.twitter.com/HG56s37mtv
— – ویلیام کلمنته سوم (@WClementeIII) May 18, 2021

این نمودار نشان می دهد تقریباً 35000 بیت کوین به ارزش بیش از 1.4 میلیارد دلار در 48 ساعت گذشته در Binance سپرده شده است.

Dan Held ، رهبر رشد Kraken گفت: “احساس تسلیم می کنم.” کلمنت پاسخ داد: “بیایید آخرین فتیله تصفیه زننده را ببینیم.”

دلایل شاد بودن

علی رغم پایین آمدن قیمت بیت کوین برای پایین آوردن پایین ترین سطح محلی زیر 40،000 دلار ، برخی از تحلیلگران دلایل صعودی را پیدا می کنند.

تحلیلگر مشهور ، لارك دیویس ، اظهار داشت: ركود اخیر باعث شده است كه شاخص قدرت نسبی 14 روزه بیت کوین برای اولین بار از مارس 2020 به این سرزمین بیش از حد فروخته شود ، این احتمال وجود دارد كه سقوط به فلات خود نزدیک شود.

برخی دیگر از کاپیتولاسیون به عنوان یک کاتالیزور احتمالی برای بهبود صعودی استقبال می کنند و پیش بینی بازگشت سریع به حرکت صعودی پس از اتمام فروش را دارند.

کاربر توییتر “YHRW80” به جریانهای فزاینده بیت کوین در بازارهای مشتق و مشتقات طی سال 2021 اشاره کرد و نتیجه گرفت که احساس غالب در بازارها “طمع” است نه ترس.

با این حال ، شاخص Bitcoin Fear و Greed با تحلیل YHRW80 موافق نیست ، و احساسات فعلی بازار بیت کوین را “ترس شدید” توصیف می کند.

امروز اخبار خوشایندی وجود داشت ، با رسانه های هندی گزارش داد که دولت این کشور قرار است در مورد ممنوعیت برنامه ریزی رمزنگاری شده خود تجدید نظر کند و یک هیئت متخصص جدید برای بررسی تنظیم دارایی های رمزنگاری در هند تشکیل دهد.

برخی از تحلیلگران پیشنهاد می كنند كه مهلت آینده فردا برای صادر كننده بحث برانگیز بورس اوراق بهادار Tether برای افشای سوابق مالی سه ماهه خود به عنوان بخشی از تسویه حساب با دفتر دادستان كل نیویورك ، كاتالیزور برای افزایش جریان است.

شهفته گذشته ، Tether برای اولین بار تجزیه و تحلیل ذخایر خود را اعلام کرد و ادعا کرد که سه چهارم دارایی های پشتیبانی شده از پول ثابت ، پول نقد ، معادل نقدی و سایر سپرده های کوتاه مدت و کاغذهای تجاری است.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx