اخباراخبار آلت کوین ها

هودلر های شیبا در رقابت با بیبی دوج کوین عقب ماندند/

بیبی دوج کوین یک میم کوین ساختگی است که طرفداران این میم کوین آن را توسعه دادند. بیبی دوج در حالی که نام توسعه دهنده های آن مشخص نیست در تاریخ اول ژوئن 2021 به بازار کریپتوکارنسی معرفی شد.

هدف این میم کوین در بازار مالی اول از همه دارایی غیر متمرکز و به دور از دسترسی نهاد های واسطه است. این میم کوین پس از ورود به دنیای مالی کریپتو این شعار را سرداد.

سرعت بالای تراکنش های بیبی دوج پدرم (دوج کوین) را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

در ادامه

اطلاعاتی که از موسسه تجزیه و تحلیل داده به نام WhaleStats در روند تحقیقاتی این مجموعه گزارش شد. این اطلاعات داده های جددی را روایت میکند.

هم اکنون در میان هودلر های دو دارایی بیبی دوج و شیبا اینو رقابت تنگاتنگی رویت میشود. با این که شیبا اینو در بازار مالی کریپتوکارنسی سابقه بیشتری دارد. و همچنین پذیرش بهتری را در میان مخاطبان خود ایجاد کرده است. اما گویا بیبی دوج هم اکنون برنده رقابت این با هم است.

هم اکنون اطلاعات کاربران نشان میدهد که کیف پول هایی که در بستر خود بیبی دوج را ذخیره دارند در مقایسه با شیبا اینو اطلاعات جنجالی را به ثبت رساند. هم اکنون هودلر هایی که به دارایی بیبی دوج کوین خوش بین اند به اندازه ۱,۲۲۶,۲۵۳ است. این رقم نسبت به ۱,۲۰۵,۵۱۷ گزارش شده در سه روز پیش بسیار افزایش یافته است.

از سویی دیگر با آنالیز و بررسی WhaleStats در خصوص دارایی شیبا اینو پیدا است که این دارایی در مقایسه با بیبی دوج عقب مانده است. بر اساس توییت امروز این تیم تحقیقاتی کل هودلر های شیبا ۱،۱۴۰،۱۵۱ است.

و در ادامه با مشاهده دارایی های نهنگ های سرمایه گذار بر بروی این دو ارزش در بایننس اسمارت چین اکنون رقم ۱,۰۱۱,۶۳۵,۲۳۶,۱۲۱,۵۵۰ مربوط به بیبی دوج کوین است. چیزی به ارزش تقریبی ۴,۶۶۸,۲۶۵ دلار.

هم اکنون بیبی دوج کوین در رقم ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۶۵۴ دلار  در بازار مالی ارزش دارد. این رقم هم اکنون رشد ده درصدی را تجربه کرده است.

منبع: u.today

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx