اخباراخبار آلت کوین هااخبار جهان

اعضای داخلی صرافی “کوین بیس” بیش از 90 میلیون دلار سهام خود را فروخته اند

اعضای داخلی صرافی “کوین بیس” بیش از 90 میلیون دلار سهام خود را فروخته اند!
در تب و تاب نزول قیمت دارایی بیت کوین و عدم ثبات در بازار مالی کریپتوکارنسی عده بسیاری از افراد به دنبال موضع مناسب به جهت کسب سود و یا فرار از ضرر هستند.

در این میان به تازگی کمیسیون بورس اوراق بهادار در پی تحقیقات اخیر خود بر نرخ خرید و فروش دارایی ها در فضای مالی کریپتو خبر هایی از عملکرد مدیران کوین بیس به دست آورده است.

از گزارش های این مجموعه پیدا است که مدیران و کارپردازان صرافی کوین بیس از سه ماه گذشته تا به امروز در موضع فروش قرار دارند. و تاکنون بالای 90 میلیون دلار ارزش دیجیتال از این صرافی به دست خودی ها خارج شد.

مدیران اجرایی در موضع فروش


گزارش های حاص از بررسی عملکرد توسعه دهندگان و کارپردازان فعال در بیزنس مالی ارز های دیجیتال فروش سهام را عنوان میکند. ینیان گذار کوین بیس به نام فرد ارسام Fred Ehrsam به اندازه 31,369,991 دلار و مدیر ارشد ارائه محصول به نام سوروجیت چاترجی Surojit Chatterjee 9,007,797 دلار و بعد از آن مدیر ارشد حسابداری این صرافی به نام جنیفر جونز Jennifer Jones به ارزش 253,606 دلار از دارایی های خود را در مدت زمان سه ماه گذشته به فروش رساندند.

این حجم از دارایی هایی که توسط فعالان صرافی کوین بیس به فروش رفته است در مقابل کل دارایی هایی که در کوین بیس وجود دارد و خرید و فروش میشود مبلغ ناچیزی است.

اما کارشناسان تحلیل گر بازار این موضوع را مهم و قابل نقد میدانند. به عقیده آنان این تصمیم نمایان گر کاهش اعتماد خودی ها به صرافی مهمی به نام کوین بیس است. چرا که این افراد از نخستین سرمایه گذاران این صرافی هستند.

در میان گزارشات پیدا است که بنیان گذار کوین بیس در مقایسه با  کارکنان این مجموعه بیشترین حجم فروش دارایی را داشته است. و از تاریخ 4 نوامبر 2021 تا به امروز بیش از 63 میلیون دلار فروش مربوط به سهام این توسعه دهنده میشود. و در مجموع سه ماه گذشته به بالای 331 میلیون دلار میرسد. این آمار و اطلاعات در وضعیتی گزارش میشود که در این بازه زمانی هیچ خریدی توسط او انجام نشد.

سهام مجموعه کوین بیس در تلاطم است


تکون سهام کوین بیس با نوسانات بازار مالی کریپتوکارنسی تغییر میکرد. از زمان شروع به کار این ارزش در نخستین روز شروع فعالیت خود این سهام در نرخ 381 دلار کار خود ار شروع کرد. و در نرخ 430 دلار بالا ترین میزان و بعد در نرخ 310 دلار به ثبات رسید.

در ادامه در اوایل سال جاری با افت ارزش بیت کوین این سهام نیز به نرخ 300 دلار رسید. و مجددا تا تاریخ 19 اکتبر این افت را جبران کرد. هم اکنون این سهام با افت مجدد بیت کوین و حواشی اخیر در تاریخ 7 ژانویه در نرخ 240 دلاری قرار دارد.

منبع: cryptopotato


نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx