اخباراخبار بیت کوین

جک دورسی به دنبال ارائه سیستم متن باز برای استخراج بیت کوین

سیستم متن باز برای استخراج بیت کوین به جهت بهبود پلتفرم بیت کوین توسط جک دورسی مدیرعامل سابق توییتر
جک دورسی یکی از علاقه مندان دارایی دیجیتال بیت کوین پس از انصراف از مدیریت توییتر هم اکنون در بخش پرداخت بلاک مشغول فعالیت بر روی توسعه دارایی دیجیتال بیت کوین است. این توسعه دهنده تلاش میکند. تا با ساخت دستگاه های جدید استخراج ارز دیجیتال به دنیال تشکیل یک تیم و کارگروهی ویژه از مهندسان فعال در این زمینه است.

شرکت اسکوئر برای آغاز فعالیت خود در زمینه بلاک چین تصمیم به تغییر نام گرفت. و نام خود را از اسکوئر به بلاک تبدیل کرد. و بعد از آن با تمرکزی ویژه به فعالیت در این حوزه پرداخت.

چندی پیش بر اساس اظهارات توماس تمپلتون که از مدیران ارشد سخت افزار بلاک است. در خصوص عملکرد مجموعه بلاک گفت که این تیم توسعه فعلا تلاش میکند. تا با راه اندازی سیستم متن باز برای بیت کوین در بخش استخراج این ارز دیجیتال خدمات بهتری را به کاربران شبکه ارائه دهند.

تمپلتون در توییت خود به طور شفاف تر توضیح داد:

برای بهبود بیت کوین در بخش استخراج این دارایی تلاش میکنیم تا با توسعه ابعاد مختلف نظیر خرید. راه اندازی، تعمیر و نگهداری و اصل فرایند استخراج سیستم بهتری را به شبکه ارائه دهیم. تا از این طریق بستر ماینینگ کاربرد پذیر تر شود.

در ادامه او از دیگر طرح ها به ساخت دستگاه های استخراج ارز دیجیتال بیت کوین اشاره کرد. دستگاه هایی از خانواده آی سیک و بعد از آن فعالیت در بخش ارزیابی بلوک های IP ها و سپس ارائه سیستم متن باز برای انجام فرایند استخراج و توسعه سایر نرم افزار های مناسب این بخش از طرح ها و برنامه های مجموعه تحقیق و توسعه بلاک است.

از این رو این گروه هم اکنون به تشکیل تیم قوی برای انجام اهداف فوق می پردازد. در 15 اکتبر سال میلادی گذشته جک دورسی در توییتر خود اعلام کرد. که هم اکنون در مجموعه خود در حال  توسعه سیستم متن باز برای استخراج است. که دامنه بالایی از افراد را در مشاغل گوناگون شامل میشود.

منبع:coindesk

مطالب بیشتر:


گروه باج افزار Revil توسط پلیس امنیت فدرال روسیه دستگیر شدند
اعضای داخلی صرافی “کوین بیس” بیش از 90 میلیون دلار سهام خود را فروخته اند
عملکرد ضعیف بلاک چین سولانا انتقادات شدید کاربران را به دنبال داشت
بلومبرگ از ثروتمند ترین فرد در حوزه مالی ارزدیجیتال میگوید./چانگ پنگ ژائو
والت دیزنی یکی از شهربازی های خود را در متاورس تاسیس میکند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx