منتخب سردبیر

6 آهنگ رمزنگاری که ممکن است نشنیده باشید.

Crypto طی سالیان متمادی ژانر محتوای غنایی را نادیده گرفت.

6 آهنگ رمزنگاری که ممکن است نشنیده باشید.

در حالی که صنعت ارزهای رمزپایه بیشتر حول فناوری و داده ها متمرکز شده است ، افراد فضای رمزنگاری که با هم گروهند خلاقیتشان خالی از لطف نیست. این امر نه تنها در راه حل ها و اختراعات مختلفی که ایجاد می کنند ، بلکه در آثار هنری (و اغلب طنزآمیز) آنها نیز دیده می شود.

در طول سال ها ، افراد فضای رمزنگاری آهنگ های مبتنی بر فناوری توزیع شده ، و همچنین جوک ها و شوخ طبعی های آن را ساخته اند.برخی از این آهنگ ها تقلیدهایی از بازدیدهای جریان اصلی هستند که با متن رمزنگاری جایگزین شده اند ، در حالی که برخی دیگر از آثار اصلی هستند که منحصر به صنعت دارایی دیجیتال هستند.

در اینجا 6 آهنگ رمزنگاری وجود دارد که ارزش گوش دادن را دارد.

Bitcoin pls go to moon (بیت کوین به ماه میرود)”

اثر کلاسیک در فضای رمزنگاری ، “Bitcoin pls go to moon” پس از آنکه بیت کوین (BTC) پس از اجرای گاو نر در سال 2017 به میزان قابل توجهی کاهش یافت ، رخ داد.کانال یوتیوب 1thousandx این اثر غنایی را در 6 نوامبر 2018 منتشر کرد.این آهنگ بیت کوین را به افزایش قیمت ترغیب می کند “stop going sideways now.”در زمان پخش این آهنگ ، بیت کوین بیش از 10 هزار دلار کمتر از بالاترین قیمت خود نزدیک به 20 هزار دلار معامله می کرد و طبق داده های TradingView برای مدت زمان قابل توجهی در آن محدوده ادغام می شد.این آهنگ شامل احساساتی از شخصیت های صنعت رمزنگاری Michael Novogratz و Tone Vays بود.

“Banksters Paradise (بانکداران بهشت)”

آهنگی که توسط کانال YouTube Renegade Investor ارسال شده است ،”Banksters Paradise (A Bitcoin Song)” یک تقلید مسخره آمیز از “Gangsta’s Paradise” ساخته کولیو است.تمسخر جزئیات جهان را به عنوان زمین بازی برای بانکداران در میان فضای چاپ پول و تورم ، با اشاره به بیت کوین به عنوان یک راه حل.

“BLACKCHAINIAN RHAPSODY (بلاکچین راپسودی)”

آهنگ  “Bohemian Rhapsod” اثر Queen یکی از محبوب ترین آثار غنایی جهان است.یک کانال یوتیوب معروف به Crypto Karaoke یک طنز رمزنگاری محور را تنظیم کرد.”بازارهای گاو می آیند ، بازارهای گاو می روند (Bull markets come, bull markets go) ،بالا نگه دارید ، پایین نگه دارید (HODL high, HODL low) “متن آهنگ متفاوت از متن آهنگ اصلی است: “آسان بیا ، آسان برو ، کمی بلند ، کمی کم (Easy come, easy go, little high, little low)”.خط بازسازی شده به HODL ادای احترام می کند ، اصطلاحی محبوب در فضای رمزنگاری.اگرچه این اصطلاح تعریف مشخصی ندارد ، اما معمولاً به معنی نگه داشتن دارایی ها بدون در نظر گرفتن نوسانات بازار استفاده می شود.

“Old Town Road (Bitcoin Version) (جاده قدیم “نسخه بیت کوین”)”

YouTuber Lil Bubble در انجام تقلیدهای آهنگ های رمزنگاری برای خود جایگاه خاصی ایجاد کرده است.سازنده بر اساس صنعت رمزنگاری آهنگ های تقلیدی متعددی ساخته است.این موزیک ویدیوها غالباً شامل کسی است که با لباس فضایی می رقصد و اشاره به تصاویر معمول صنعت از دارایی های “رفتن به ماه _ to the moon ” دارد.

مشهورترین آهنگ YouTuber از نظر بازدید در بستر رسانه های اجتماعی اجرای وی از “Old Town Road” توسط Lil Nas X است. این هجو به صورت کمدی به مبارزات سرمایه گذاری و نگهداری دارایی در فضای رمزنگاری در دوره های کم می پردازد.

HODL GANG (باند را نگه دارید) “

کریس رکورد ، هنرمند موسیقی ، در کانال یوتیوب خود ” Chris Record TV ” محتوای متفاوتی از جمله برخی کارهای موسیقی ارائه کرده است.این کانال گرچه مستقیماً بر رمزنگاری متمرکز نبوده ، اما چند اثر رمزنگاری موسیقی ارسال کرده است.یکی از این ویدیوها آهنگ “Gucci Gang” از Lil Pump را به یک ریمیکس رپ بیت کوین با عنوان “HODL GANG” تبدیل می کند.این آهنگ در دسامبر 2017 ، نزدیک اوج بازار گاو رمزنگاری قبلی منتشر شده است ، در مورد جنبه های مختلف سرمایه گذاری رمزنگاری ، تاریخچه رمزنگاری و موارد دیگر صحبت می کند.

“BITCONNECT EDM REMIX”

اکنون Bitconnect از رده خارج شده ، یک کلاهبرداری رمزنگاری رایج در طی اجرای گاو رمزنگاری سال 2017 بود.Bitconnect رویدادی را برگزار کرد که در آن کارلوس ماتوس ، یکی از سرمایه گذاران پروژه ، سخنرانی کرد که با آواز ، فریاد و به طور کلی نمایشی خنده دار آغاز شد.این سخنرانی متعاقباً به محتوای قابل الگویی تبدیل شد. از طریق کانال YouTube خود ، دیلن لاک ، هنرمند موسیقی ، موسیقی رقص الکترونیکی یا EDM را براساس سخنرانی ماتوس ساخت.

اینها تنها چند نمونه از استعداد خلاق موسیقی و استعداد کمدی است. همانطور که رمزنگاری همچنان توجه اصلی را به خود جلب می کند ، ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که تن های مبهوت برای سالهای آینده نیز تکثیر شوند.

ر6 آهنگ رمزنگاری معرفی شده اگر چه جنبه طنزآمیز دارند با این وجود تمام آنچه که باید به بازیکنان زمین ارز رمزها بفهمانند گفته اند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx