اخباراخبار آلت کوین هااخبار بیت کوین

موسسات BTC را تخلیه می کنند زیرا حجم آن برای صندوق های اتر افزایش می یابد.

به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی طی هفته گذشته در حالی که حجم محصولات سرمایه گذاری اتر افزایش یافته است ، تقریباً 100 میلیون دلار از قرار گرفتن در معرض بیت کوین تخلیه کرده اند.

موسسات BTC را تخلیه می کنند زیرا حجم آن برای صندوق های اتر افزایش می یابد.

گزارش هفتگی CoinShares Digital Asset Fund Flows نشان داد که هفته گذشته شاهد بزرگترین بیت کوین در تاریخ گزارش بوده است زیرا حساب توییتر Elon Musk بار دیگر در بازارهای رمزنگاری ویران شده است.

نوشته های مشابه

گزارش 17 مه یادآور شد که 98 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری بیت کوین در هفته گذشته خارج شده است که برابر با 0.2٪ از کل دارایی های تحت مدیریت یا AUM است. CoinShares خاطرنشان کرد: “اگرچه کم است ، این بزرگترین خروجی را که ثبت کرده ایم نشان می دهد.”

در میان اوضاع آشفته بازار بیت کوین ، به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی تجمع خود در اتر و سایر ارزهای رمزپایه جایگزین را افزایش داده اند ، در این گزارش ورودی 48 میلیون دلار به کالاهای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری در هنگام استثنا بیت کوین مشخص شده است.

Ethereum بیش از نیمی از جریان را به محصولات سرمایه گذاری altcoin با 27 میلیون دلار نشان داد. Cardano و Polkadot همچنین به ترتیب 6 میلیون و 3.3 میلیون دلار افزایش ورودی داشتند.

CoinShares همچنین یادآوری می کند که ماه می اولین ماه است که حجم سرمایه گذاری برای محصولات سازمانی Ether بیش از محصولات بیت کوین است. در این گزارش آمده است:

“داده ها حاکی از آن است که سرمایه گذاران از بیت کوین و به محصولات سرمایه گذاری در آلت کوین تنوع می بخشند.”

محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال شاهد 50 میلیون دلار خالص بودند که اولین هفته ارسال خالص خروجی از اکتبر 2020 است.

محور نهادی نسبت به اتر و altcoins منعکس کننده روندهای اخیر در اکوسیستم دارایی رمزنگاری گسترده تر است ، با تسلط بر بازار بیت کوین در 17 سال گذشته به پایین ترین حد خود در سه سال تقریبا 40٪ سقوط می کند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx