Assets Under Management (AUM)

Assets Under Management (AUM) یعنی چه؟

Assets Under Management (AUM) (دارایی های تحت مدیریت) که به عنوان صندوق های تحت مدیریت نیز شناخته می شود، کل ارزش بازار سرمایه گذاری ها یا دارایی هایی است که توسط یک صندوق تامینی، صندوق سرمایه گذاری مشترک یا شرکت مدیریت ثروت به نمایندگی از مشتریان خود مدیریت می شوند. AUM بسته به عملکرد وجوه و پولی که سرمایه گذاران وارد یا خارج می کنند تغییر می کند.

Assets Under Management (AUM) یک عمل شناخته شده در فضای رمزنگاری و DeFi است. معامله گران Cypto که به تازگی وارد فضای crypto شده اند، باید یک کیف پول و صرافی قابل اعتماد پیدا کنند که از ارزهای رمزپایه مورد نظر آنها پشتیبانی کند که برای مبتدیان بسیار پر هیجان می شود. ترجیح داده می شود به سراغ کیف پول ها و صرافی هایی بروید که از تعداد زیادی coin و token پشتیبانی می کنند.

با توجه به پیچیدگی های موجود در این فرآیند، بسیاری از آژانس ها ابزار جدیدی به نام مدیریت دارایی (asset management) را ارائه می کنند. پلتفرم‌های مدیریت دارایی‌های crypto به جای پرداختن به چندین حساب و کیف پول، کار کمک به مشتریان را با ادغام دارایی‌هایشان انجام می‌دهند.

Assets Under Management (AUM) یک نشانگر مهم است که تمام جنبه های وجوه و ارزهای دیجیتال را مدیریت می کند. اگر AUM یک میلیون دلار باشد، بچه ماهی کوچک در نظر گرفته می شود، اما اگر بیش از 1 میلیارد دلار باشد، پروژه بزرگی در نظر گرفته می شود. از آنجایی که صندوق های تنظیم شده به خدمات شخص ثالث مناسب مانند مدیران صندوق، حسابرسان و نگهبانان نیاز دارند، معمولاً برای پوشش هزینه های سربار حداقل به 10 میلیون دلار نیاز دارند. در اکثر کشورها، مدیریت یک صندوق نیازمند مجوز کمیسیون تبادل امنیت محلی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا