اخباراخبار اتریوم

قیمت اتریوم در حالی که Shiba Inu (SHIB) رعد و برق Dogecoin را می دزدد روی 4K دلار بسته میشود.

Ethereum و Dogecoin به اوج جدیدی دست یافتند زیرا سرمایه گذاران برای اولین بار در Elon Musk SNL تلاش کردند و گاوهای بیت کوین قیمت را به 60،000 دلار نزدیک کردند.

قیمت اتریوم در حالی که Shiba Inu (SHIB) رعد و برق Dogecoin را می دزدد روی 4K دلار بسته میشود.

بازار رمزنگاری در آخر هفته افزایش یافته است زیرا Ether (ETH) ، Dogecoin (DOGE) و Shibu Inu (SHIB) به بالاترین رکوردهای جدید در همه زمان ها رسیده اند همانطور که آنها بسته آلت کوین ها را به سمت قله کوه در بازار هدایت می کنند.

بیشترین هیجان در پشت راهپیمایی Dogecoin با حضور الون ماسک ، مدیرعامل تسلا و طرفدار Dogecoin در نمایش محبوب کمدی Saturday Night Live نسبت داده شده است.از طرف دیگر ، اتر همچنان به سمت 4000 دلار حرکت می کند زیرا علاقه موسسه به altcoin افزایش یافته و به هارد فورک لندن در حال نزدیک شدن است و سرمایه گذاران احساس صعود بیشتری دارند.

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که قیمت اتر پس از مدت کوتاهی فرو رفتن در پایین ترین نرخ 3418 دلار در ساعات پایانی 8 می ، دوباره خونسردی خود را به دست آورد و با طعم 13٪ برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید در $ 3،958 تلاش کرد.

قیمت اتریوم

نمودار 4 ساعته ETH / USDT. منبع: TradingView

در حالی که برخی از حرکت صعودی دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ توسط سرمایه بازار شگفت زده شده اند ، اما برای مارسل پچمن ، تحلیلگر بازار Cointelegraph ، که اخیراً توضیح داده است که اتر “چگونه می تواند به راحتی تا 5000 دلار دوام بیاورد” هیچ شوک آور نیست.

بیت کوین (BTC) از زمان خود خارج از کانون توجه استفاده کرده تا بی سر و صدا با گاوهایی که اکنون می خواهند قیمت را بالای 59،000 دلار نگه دارند ، بالاتر برود.

‘meme coins’ با مضمون سگ بسته را هدایت کنید.

Dogecoin به عنوان یکی از بزرگترین جلب توجه کنندگان اصلی تاریخ رمزنگاری ظهور کرده است زیرا تعداد زیادی از کاربران جدید اولین طعم تجارت رمزنگاری را از رمز meme محبوب دریافت کرده اند.

افزایش یک هفته ای حرکت برای DOGE منجر به افزایش 25 درصدی در ساعات اولیه معاملات روز شنبه شد که ارزش خود را به بالاترین قیمت جدید در $ 0.74 رساند قبل از اینکه سودآوری قیمت را به زیر 0.68 دلار کاهش دهد.

قیمت اتریوم

نمودار 4 ساعته DOGE / USDT. منبع: TradingView

به لطف توجه جهانی که Dogecoin جلب کرده است ، تعدادی از پروژه هایی با موضوع سگ بوجود آمده است ، از جمله Shiba In (SHIB) ،که پس از یک رالی دو روزه که ارزش آن 1100٪ بالاتر بود برای رسیدن به یک رکورد جدید در 0.0000178 دلار به صحنه سقوط کرد.

در حال حاضر محدودیت کل بازار ارزهای رمزنگاری شده 2.463 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 44.8٪ است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx