اخبار

صرافی Coinbase از Dogecoin به دلیل تبلیغات قرعه کشی شکایت کرد.

شاکی ادعا می کند : این "کمپین تبلیغاتی فریبنده" میلیون ها دلار برای کاربران Coinbase هزینه داشت.

صرافی Coinbase از Dogecoin به دلیل تبلیغات قرعه کشی شکایت کرد.

یکی از کاربران Coinbase به دلیل ادعای گمراه کننده کمپین Dogecoin ، یک دادخواست دعوی طبقاتی را برای جبران خسارت 5 میلیون دلاری تشکیل داد.

نوشته های مشابه

در سند حقوقی ، دیوید سوسکی ، شاکی ، اظهار داشت که وی با تجارت 100 دلار Dogecoin (DOGE) به دلیل ورود به پیشنهاد قرعه کشی 1.2 میلیون دلار در صرافی Coinbase ، فریب داده شده است.این سند ادعا می کند که Coinbase نتوانسته است ارتباط برقرار کند که شخص می تواند بدون خرید 100 دلار Dogecoin به قرعه کشی وارد شود.

روز اول Dogecoin برای تجارت در 3 ژوئن 2021 در Coinbase در دسترس بود ؛ این شرکت با ارسال “Trade Doge، Win Doge” برای کاربران ایمیل ارسال کرد. در این ایمیل جزئیاتی در مورد نحوه ورود از طریق تجارت وجود داشت و یا اگر شخصی می خواست به صفحه جداگانه “قوانین و جزئیات” برود ، متوجه می شد که می تواند با ارسال کارت نمایه 3×5 اینچ به صرافی Coinbase نیز وارد آن شود. برای ورود به کارت ، باید نام ، آدرس ، آدرس ایمیل ، تلفن و تاریخ تولد مشتری در آن نوشته شود.

در این سند ، شاکی ادعا می کند که کارزار تبلیغاتی گمراه کننده بوده است زیرا هر کسی می تواند با ارسال نامه در کارت شاخص با اطلاعات مورد نیاز ، به طور رایگان وارد شود.سپس ادعا می شود که تبلیغات بازی های قرعه کشی به منظور “فریب و سردرگمی” شاکی و سایر مشتریان برای تجارت 100 دلار Dogecoin به منظور واجد شرایط بودن برای ورود ، طراحی شده است.در این سند همچنین گفته شده است که اگر تبلیغات در مورد گزینه 100 درصدی ورود رایگان روشن شده باشد ،شاکی به کوین بیس 100 دلار نمی داد یا حق کمیسیون تجارت را برای خرید Dogecoin پرداخت نمی کرد ، زیرا او قبلاً 1000 Dogecoin در یک حساب با یک شرکت دیگر داشت. در شکایت اقدام طبقاتی آمده است:

“تنها دلیل اینکه شاکی متعهد شد Dogecoins بیشتری از Coinbase خریداری کند این بود که شرکت او را به این باور رساند که انجام این کار برای ورود به قرعه کشی های 1.2 میلیون دلاری Coinbase ضروری است.”

مرتبط: دادخواست دعوی طبقاتی علیه Binance معاملات بورس آینده را هدف قرار داده است.

این دادخواست برای جبران خسارت بیش از 5 میلیون دلار از طرف شاکی ، سوسکی و همچنین میلیون ها کاربر دیگر Coinbase درخواست شده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx