منتخب سردبیر

الون ماسک ، سازنده بازار DOGE؟

هیچ کس نباید آنقدر متعجب باشد.

الون ماسک ، سازنده بازار DOGE؟ پمپ های ارز Meme در حالی که skit SNL از دور نمودار شدن

DOGE قرار است اولین فرهنگ پاپ خود را انجام دهد.

همانطور که یک پمپ یک هفته ای ارز رمزنگاری شده Meme را با 12 درصد افزایش سود روزانه به 33/0 دلار و بیشتر از 43.8% سرسام آور در هفت روز حمل میکند برخی اکنون حدس می زنند که ممکن است بخشی از این تجمع با کنایه از شبکه اجتماعی میلیاردر ایلون ماسک افزایش یابد تا او در یک طرح زنده شنبه شب با عنوان “The Dogefather” شرکت خواهد کرد.

Dogefather
SNL 8 مه
– ایلان ماسک (elonmusk) 28 آوریل 2021

علاقه ماسک به ارز دیجیتال به سال گذشته برمی گردد ،و اخیراً فقط به نظر می رسد که در مورد آنچه که ممکن است یک شوخی استادانه در شبکه های اجتماعی باشد ، دو برابر عمل می کند.در حالی که یکی از شرکت های او ، خودروساز برقی تسلا ، سال گذشته BTC را به ترازنامه اضافه کرد ، به نظر می رسد که کارآفرین هنوز به طور کلی با رمزگشایی به رمزنگاری نزدیک می شود و اعتراف می کند که بلاکچین می تواند آینده تجارت انسانی باشد ؛ در عین حال که پوچ بودنش را سرگرم می کند.

“کنایه آمیزترین نتیجه چه خواهد بود؟ اینکه ارزی که به عنوان یک شوخی ابداع شده در واقع تبدیل به یک ارز واقعی می شود. ” او در ماه فوریه در مصاحبه ای درباره DOGE گفت.

الون ماسک در مورد $ DOGECoin صحبت می کند (4 ساعت قبل منتشر شده) الون ماسک گفت “یک احتمال خوب وجود دارد که # Crypto واحد پول آینده زمین باشد …اما قرار است کدام یک باشد؟ “
#Doge #DogeCoin #Bitcoin #cryptocurrency #cryptocurrencies #DOge pic.twitter.com/HDaf5jw3Xx
— Kevin Svenson (@KevinSvenson_) February 6, 2021

با این حال ، بازار توییت های احتمالی زبان او را بسیار جدی می گیرد.اگرچه این همبستگی ممکن است شل و پیچیده باشد ، اما مطالعات متعدد نشان داده است که توییت کردن ماسک در مورد ارز باعث افزایش آن می شود.

در ژانویه ، آزمایشگاه تحقیقات Blockchain مقاله ای را منتشر کرد ، “فعالیت الون ماسک در توییتر چگونه بازار ارزهای رمزپایه را حرکت می دهد” ، که شش مورد از فعالیت های رسانه های اجتماعی ماسک را نشان می دهد DOGE بالاتر است.

به همین ترتیب ، تجزیه و تحلیل Protos نشان داد که چهار مورد از توییت های او تأثیر صد درصدی دو رقمی بر قیمت DOGE دارند (توییت های وی درباره Bitcoin و Ethereum نیز ممکن است این بازارها را جابجا کند ، اما پایین تر بودن بازار DOGE پمپاژ را آسان می کند).

DOGE به ویژه با افزایش حجم رسانه های اجتماعی – به ویژه احساس مثبت رسانه های اجتماعی در طول ساعات روز آمریكا – در معرض سر و صدا است و به طور مداوم ارز را بالاتر می برد.

اینکه آیا طرحی در Saturday Night Live تأثیر مشابهی خواهد داشت یا نه ، باید منتظر ماند.این نمایش در مارس یک توضیح دهنده سنگین موسیقی در توکن های غیرقابل شنیدن بازی کرد ،گرچه ممکن است از آن زمان قیمت های NFT در یک “سقوط خاموش” عقب نشینی کنند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx