اخباراخبار بیت کوین

رشد 6700 درصدی سهام یک شرکت با انجام عملیات استخراج بیت کوین

جاسمین تکنولوژی کمپانی فعال در زمینه تحقیق و توسعه فناوری اطلاعات در آغاز سال میلادی جدید از واحد عملیات استخراج بیت کوین رونمایی کرد. این گروه توانست با افزودن این بخش در سودآوری شرکت و همچنین در بالابردن سهام خود موثر واقع شود. این شرکت با استفاده از این مسیر توانست نام خود را به لیست برترین مجموعه های فناوری جهانی اضافه کند.

قبل از این یعنی در ماه ژوئیه این شرکت تلاش کرد تا به صاحبان دارایی و سهام خود اعلام کند که قصد اضافه کردن واحد استخراج ارز دیجیتال را در بستر خود دارد. تا بدینوسیله بتواند در میان سایر رقبای خود با ارائه دادن خدمات بهتر رتبه بهتری را کسب کند.

در ادامه جاسمین تکنولوژی با ارائه امکان عملیات استخراج بیت کوین در سال جدید توانست رشد 6700 درصدی را برای سهام خود رقم بزند. که هم اکنون نرخ ارزشی آن در مقایسه با سایر رقبای فعال در این حوزه از همه بالاتر است.

سوراج اساواپرافا(Soraj Asavaprapha)،در سمت ریاست هیئت مدیره شرکت از نتایج حاصل و ارزش اکتسابی شرکت شگفت زده شد و در این باره گفت:

پیش از این شرکت جاسمین تکنولوژی با فعالیت های ثمر بخش خود در وضعیت صعود نرخ سهام خود قرار داشت.

در ادامه با اضافه شدن بخش استخراج ارز دیجیتال بیت کوین ارزش یهام به حالت تصاعدی رشد کرد.

سرمایه گذاری و استخراج


شرکت فناوری اطلاعات جاسمین تکنولوژی تا کنون در زمینه عملیات استخراج بیت کوین نیز فعال بوده است. این مجموعه تاکنون به اندازه 8 بیت کوین را استخراج کرده است.که به گفته کارپردازان این بخش در سال جدید نرخ استخراج بیت کوین در مقایسه با سال قبل کاملا متفاوت خواهد بود.

در ادامه این مجموعه فعال در بخش فناوری به اندازه 98 میلیون دلار از بودجه خود را صرف تهیه دستگاه های استخراج کرده و قصد دارد با این کار سرمایه گذاری خود را در این حوزه ماینینگ بالا ببرد. آنان بر این باور اند که فعلا استخراج بیت کوین سودآور است. و این سود آوری تا مادامی که بیت کوین از نرخ ارزشی 30000 دلار عبور نکرده استخراج فرایندی ارزشمند و سودده تلقی میشود.

سیاست های کشوری


تایلند در برخورد با توسعه ارز های دیجیتال موضع ممنوعیت را به خود نگرفته. و تلاش میکند تا این دست از فعالیت ها را چارچوب بندی کند.  اعضای شرکت جاسمین تکنولوژی این سیاست گذاری ها تاثیری در فرایند کاری آنان ندارد. و مانع از دسترسی به اهداف مجموعه نخواهد شد.

منبع:beincrypto

مطالب بیشتر:


لینک دانلود فیلم “اسپایدر من” حقه ای برای استخراج ارز دیجیتال مونرو
چه شهر هایی بیشترین آمار استخراج غیر قانونی ارز دیجیتال را دارند؟
تا کنون 90 درصد از دارایی بیت کوین استخراج شده است.
بیت کوین 57% از انرژی تجدید پذیر استفاده میکند/استخراج بیت کوین
اختلال در استخراج ارز دیجیتال برای چینی ها
لایحه مبارزه با استخراج ارز دیجیتال در ایران تدوین شد

 

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx